DataArt отримав $75 млн інвестицій від FTV Capital

DataArt отримав $75 млн інвестицій від FTV Capital

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Гроші, отримані від провідної інвестиційної компанії зі США, дозволять DataArt розширюватися ще швидше!

29 червня 2022 року у Нью-Йорку DataArt, міжнародна компанія — розробник програмного забезпечення, оголосила про залучення нового міноритарного інвестора. 75 мільйонів доларів у DataArt вкладе фірма FTV Capital, що вже понад 20 років займається управлінням інвестиціями, зокрема у великий технологічний бізнес. Угоду було підписано на початку поточного року, на її укладання вплинуло екстраординарне зростання, яке DataArt продемонстрував у 2021-му. Тоді компанія значно розширила географію присутності, списки проектів і сервісів для нових клієнтів, а її прибутки зросли на рекордні 60%. Додаткове фінансування дозволить DataArt зростати ще динамічніше, зміцнювати позиції як провідного постачальника систем і рішень для великих замовників, продовжувати розвиватися, зокрема у сфері хмарних технологій і управління даними.

Корпоративним клієнтам потрібні незалежні експерти

Попит на цифрові послуги продовжує швидко зростати, а технологічне оновлення відбувається дедалі швидше. Щоб не відстати від конкурентів, великий бізнес звертається до послуг зовнішніх консультантів і постійно збільшує витрати на IT-послуги. Згідно з прогнозами, до 2025 року останні перевищать 1 трильйон доларів.

Багато корпорацій, що лідирують у своїх галузях, стикаються з тим, що інженери внутрішніх IT-відділів недостатньо впевнено володіють новітніми технологіями і підходами. Тому на шляху до цифрової трансформації великий бізнес шукає способи залучення досвідчених підрядників, здатних допомогти у навчанні співробітників, створенні і впровадженні сучасних систем керування. Зі свого боку нові технології забезпечують зростання і підвищують ефективність роботи, виводячи на новий рівень стосунки з кінцевим користувачем продуктів або послуг у будь-якій сфері.

За 25 років роботи в галузі розробки ПЗ на замовлення DataArt показав себе надійним партнером для замовників будь-якого масштабу. Серед його клієнтів — провідні світові бренди, зокрема Intersport, NASDAQ, Priceline і Unilever. Команди DataArt розподілені по різних країнах і континентах, а принципи добору співробітників і орієнтація на людей дозволяють йому наймати найкращих фахівців та незмінно зростати. Компанія вибудувала надійну і безпечну інфраструктуру, постійно інвестує у власні дослідження і розробки та готова до розв’язання проблем бізнесу в різних країнах та індустріях. DataArt регулярно проходить аудит системи управління ризиками SOC2 Type II, процедури належної перевірки клієнта (CDD) та підтримує безпеку на рівні, вищому за галузеві стандарти, за версією SecurityScorecard і BitSight.

Річард Лю, партнер FTV Capital:

«Хмарні технології, кастомна розробка, напрями AI/ML та управління даними розвиваються з дивовижною швидкістю і багато в чому стали визначальними трендами для корпоративного IT-середовища. DataArt уже довів свою ефективність, створивши унікальну платформу для розробки ПЗ на замовлення, приділяючи рівну кількість уваги власним клієнтам і кінцевим користувачам продуктів або сервісів. Коли на початку цього року FTV ухвалив рішення щодо інвестиції, DataArt вже давно перебував у сильній фінансовій позиції. Однак ми все одно вирішили об’єднати зусилля, щоб ще більше прискорити зростання компанії. DataArt вразив нас гнучкістю, винахідливістю, чітким дотриманням домовленостей і своїми людьми — найсильнішими фахівцями з усього світу».

Рекордне зростання і диверсифікація на тлі нестабільного глобального ринку

У 2021 році доходи DataArt досягли $290 млн. Десятий рік поспіль компанія входить до Inc. 5000, престижний рейтинг найшвидше зростаючих приватних компаній у США. За останній рік DataArt розширив присутність у Європі, відкрив представництва у Центральній Азії та на Близькому Сході, зміцнився у Латинській Америці — на стратегічно ключовому для себе ринку.

Незважаючи на конкуренцію за фахівців, що дедалі зростає, вже у 2022 році DataArt найняв на роботу понад 870 нових співробітників. 17% найму припало на Латинську Америку, у найближчі два роки компанія планує найняти в цьому регіоні ще понад дві тисячі інженерів.

Під час війни в Україні DataArt перевів близько 1300 співробітників у свої офіси в інших країнах, прискорив набір персоналу у 14 країнах та зміг звести перебої в роботі над клієнтськими проектами до мінімуму.

Євген Голанд, генеральний директор DataArt:

«З огляду на надзвичайні події кількох останніх місяців, я дуже пишаюся стійкістю і гнучкістю наших співробітників, а також тим, що ми змогли зміцнити та розширити наш бізнес завдяки надійній підтримці партнерів, як-от FTV. FTV мають багатий досвід співпраці з успішними компаніями, що, швидко розвиваючись, пропонують цифрові рішення великому бізнесу, наприклад, розробниками EXL і Globant. Тому що інвестор пропонує набагато більше, ніж просто капітал. Це і глибока експертиза в індустрії, і міцні зв’язки з найсильнішими гравцями ринку, вибудовані у глобальну партнерську мережу компанії (Global Partner Network®). Ми надзвичайно раді працювати, розвиватись і зростати разом з FTV, дійсно унікальним партнером».

YEvgen-Goland-generalnyj-dyrektor-DataArt-scaled-414x293 DataArt отримав $75 млн інвестицій від FTV Capital

(Євген Голанд, генеральний директор DataArt, на своїй сторінці в LinkedIn)

Олексій Міллер, керуючий директор DataArt:

«Разом з FTV ми будуємо дійсно глобальну компанію, яка надає хмарні системи та системи обробки даних нового покоління клієнтам по всьому світу, спираючись на нашу здатність залучати найкращих фахівців із більш ніж 40 країн. Ми раді, що для прискорення зростання можемо використати глибоку експертизу FTV у створенні провідних IT-брендів у нашому секторі. Додаткове фінансування ми направимо на дослідження і розробки, придбання нових активів і регіональний розвиток».

При наданні інвестицій партнер FTV Capital Річард Лю увійде до ради директорів DataArt.

Про DataArt

DataArt — міжнародна компанія, розробник програмного забезпечення, яка ніколи не забуває, що працює з людьми та для людей. 25 років досвіду, сильні команди інженерів із різних країн, глибокі знання в різних галузях бізнесу та готовність вкладати сили у професійний розвиток і освіту колег — все це дозволяє DataArt створювати нестандартні рішення, які покращують бізнес-процеси клієнтів і відкривають для них нові ринки. Штаб-квартира компанії знаходиться у Нью-Йорку, наразі в компанії працює понад 6 000 фахівців у 20+ офісах у США, Європі і Латинській Америці. Серед клієнтів компанії — великі світові бренди, як-от Unilever, Ocado, NASDAQ, Turquoise та Flutter Entertainment.

Більше інформації можна знайти на сайті!

Про FTV Capital

FTV Capital — інвестиційна компанія, яка залучила $6,2 млрд для вкладення в бізнеси, що швидко зростають і пропонують інноваційні рішення у трьох галузях: корпоративні сервіси, фінансові послуги, обробка транзакцій. Команда FTV використовує багатий досвід і глибоке знання цих предметних галузей, щоб допомогти менеджерам компаній, які отримали інвестиції, прискорити зростання. FTV також надає їм доступ до власної мережі Global Partner Network, яка об’єднує провідні світові корпорації та їхніх керівників, готових допомогти компаніям, що входять до інвестиційного портфелю FTV. FTV Capital інвестувала більш ніж у 130 портфельних компаній, зокрема CloudFactory, Docupace, EBANX, Lean Solutions Group, LoanPro, LogicSource, Luma Health, ReliaQuest, Sysnet і Vagaro, а також успішно отримала прибуток від інвестицій у компанії Enfusion (NYSE: ENFN), Globant (NYSE: GLOB), InvestCloud (рекапіталізація), MedSynergies (придбана компанією Optum), RapidRatings (рекапіталізація), Strata Fund Solutions (придбана компанією Alter Domus), VPay (придбана компанією Optum) і WorldFirst (придбана компанією Ant Financial). Офіси FTV розташовані у Сан-Франциско, Нью-Йорку і Коннектикуті. Детальніше на сайті та на сторінці компанії в LinkedIn.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. DataArt виходить на новий ринок відкриття центру розробки в Бенгалуру, Індія
  2. DataArt об эффективной работе из дома для специалистов

Коментарі