DataArt і Microsoft: 20 років партнерства

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер незмінно і з радістю розповідає вам про досягнення наших мемберів.

У березні 2021 року відбулась особлива подія в житті DataArt, наших учасників. Компанія відсвяткувала 20-річчя партнерства з Microsoft!

fireworks DataArt і Microsoft: 20 років партнерства

Зараз DataArt — сертифікований партнер Microsoft Gold.

Ми пишаємося бути сертифікованим партнером Microsoft Gold. За більш ніж два десятиріччя компанія DataArt накопичила досвід роботи з усіма технологіями Microsoft — від ASP, Silverlight і Microsoft Mobile до .Net, Azure і PowerBI, — розповіли в компанії.

handshake DataArt і Microsoft: 20 років партнерства

Разом компанії допомагають клієнтам DataArt розробляти, інтегрувати й оптимізувати рішення, які стимулюють інновації та зростання.

businessman DataArt і Microsoft: 20 років партнерства

Microsoft завжди вітає в нашій партнерській спільноті тих, хто залишається з нами надовго. DataArt — одна з таких компаній.
Я хочу подякувати DataArt за виховання декількох поколінь інженерів, які мають експертні знання в стеці Microsoft, і за те, що вони залишаються безцінним технологічним партнером для багатьох клієнтів Microsoft протягом останніх 20 років.
У тісній співпраці з такими вендорами, як DataArt, Microsoft розширює можливості інших і збагачує свою екосистему, — розповідає Павло Чучанов, Central and Eastern Europe, Partner Technical Strategist and Architect Director.

fireworks DataArt і Microsoft: 20 років партнерства

Kharkiv IT Cluster пишається нашими мемберами і бажає їм ще більших досягнень та ефективних партнерств!

Рекомендовані матеріали

  1. DataArt отримав $75 млн інвестицій від FTV Capital

Коментарі