BootCamp 2023: онлайн-помічник для волонтерів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У квітні розпочались активні 5 тижнів розробки суспільно-важливих проєктів серед молодих trainee- та junior-спеціалістів. Кожна з 5 команд обрала свій напрямок та активно працювала, щоб закривати ту чи іншу потребу сучасності. Звісно, не оминули ми й тему волонтерства!

Хоча волонтерство було в генах українців ще споконвіку, та починаючи з 24 лютого 2022 року кількість офіційно зареєстрованих організацій та благодійних фондів різко зросла.

Copy-of-Risks_page-0001-min-414x233 BootCamp 2023: онлайн-помічник для волонтерів

Коли ми обирали теми для майбутніх проєктів, то звичайно звертали увагу на попередній досвід менторів. Нам пощастило, що саме в питаннях фінансів та діяльності волонтерських організацій Ірина Кутова, Project Manager у компанії CHI Software, має чималу експертизу. Покинувши роботу в банківській сфері декілька років тому в пошуках іншого темпу й гнучкого графіка, Ірина знайшла себе в менеджменті IT-проєктів. Окрім цього, ще до війни була організатором благодійного фонду, що допомагав сім‘ям з дітьми з інвалідністю м. Харкова та діткам з Дитячих будинків. Так зійшлись зірки й ми поєднали знання та запити.

«З бажанням допомогти рідній країні та її громадянам волонтери мають також фіксувати свою фінансову та господарську діяльність, що вимагає чималих знань.

В майбутньому ми бачимо зростання цього проєкту у повноцінну екосистему, де можна й дізнатись, як започаткувати свій благодійний фонд чи громадську організацію, побудувати план її зростання та формувати через нашу платформу фінансові звіти для податкової»,розповідала Ірина Кутова.

Оскільки команда була дуже обмежена у часі, то зупинилась на мінімальному, але якісно працюючому MVP, зустрічайте

«Онлайн-помічник для волонтерів».

Вже зараз на сайті можна переглянути понад 10 корисних статей та дізнатись, що саме необхідно аби зареєструвати свою волонтерську діяльність.

Такий актуальний та на гайний проєкт не міг залишитись без уваги спільноти😉, тож ми пишаємось кожен раз, коли бачимо згадки про проєкти BootCamp 2023 у ЗМІ:
Українці створили онлайн-помічник для волонтерів: він допоможе в реєстрації та фінансовій звітності
Команда українських розробників створила онлайн-помічника для волонтерів

Долучайтесь до наших проєктів BootCamp 2023 та дізнавайтесь більше разом з Kharkiv IT Cluster!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. BootCamp2023
  2. bootcamp-2023-pravyla-pitchyngu-abo-yak-prodaty-proyekt-investoru

Коментарі