BootCamp 2023: фінансова гра в Telegram

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

BootCamp 2023 — це 5 тижнів розробки суспільно-важливих проєктів під керівництвом провідних менторів з різних ІТ-компаній-учасниць Kharkiv IT Cluster. Ми зібрали trainee- та junior-спеціалістів, щоб зробити класні речі разом.

Під час роботи над проєктами дуже важливо, щоб ментор був досвідченим у тих технологіях та стеках, з якими працюють на проєкті, тож команді Cash Genius пощастило з Данилом Мариничем!

Данило, Head of Relations в Olearis, викладач та CTO в ІТ-школі A-Level Ukraine, вже понад 15 років знається на програмуванні та менеджменті ІТ-команд, допомагає своїй компанії зростати та знаходити нових членів команди, а також ділиться власним досвідом зі студентами на ІТ-курсах A-Level.

Як найбільш доросла команда в BootCamp 2023, Cash Genious обрала для себе розвиток фінансової грамотності суспільства. Вони створили гру в Telegram в форматі симулятора реального життя для опанування навичок управління часом та грошима.

Cash Genius це фінансовий тренажер, який дозволить вам протестувати різні життєві стратегії та дізнатися, які з них ведуть до бажаного результату. В цій грі ви обираєте майбутнє свого персонажа і керуєте його життєвим шляхом.

Спробуєте гру?

Ми завжди радіємо, коли проєкти продовжують жити й після завершення BootCamp. Наприклад, команда Cash Genius продовжила зростати, тож невдовзі ви зможете продовжити спостерігати за розвитком проєкту в соціальних мережах😉

Долучайтесь до майбутніх проєктів Kharkiv IT Cluster! Будуємо ІТ-галузь України разом!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. bootcamp_apibest
  2. bootcamp-2023-pravyla-pitchyngu-abo-yak-prodaty-proyekt-investoru

Коментарі