bootcamp_apibest

BootCamp 2023: віджети для освітніх стрімів🖥

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сьогодні хочемо познайомити вас із командою-велетнем серед нашого BootCamp 2023. Тарас Омеляненко, СТО компанії APIBEST та викладач програмування в школі Production Ready, прийшов до нас із зацікавленністю в стрімінгових платформах. Тож ми подумали та зрозуміли, що це наш шанс!

Чому саме цей проєкт?

Kharkiv IT Cluster проводить багато різних освітніх заходів й велика кількість з них стрімиться на наш YouTube-канал (так-так, на нього можна підписатись та знайти там багато цікавенького й корисного про ІТ-галузь). І ми прагнемо робити наші заходи більш інтерактивними та незвичними, тож граємось не тільки з форматами, але й іноді з площадками. Одного разу ми навіть мали інтерв’ю Teens2IT на платформі Party Space!

Особливості команди розробників

Тож чому б нам усім не розробити віджети для стрімів, які були б адаптовані саме під навчальний процес? Так і сталося. Зібравши команду в понад 70 учасників та знайшовши двох продакт-менеджерів в обличчі Анастасії, координаторки освітніх проєктів у Kharkiv IT Cluster, та Михайла, Head of Kharkiv branch GoIT, Program Director GoITeens, Тарас організував роботу своєї великої команди🎊

Трохи майстерства та уяви, і ось ми маємо вже не одну команду, яка розробляє один віджет, а цілих вісім, що готують 8 різних віджетів, які найбільше необхідні зараз відповідно до запиту наших продакт-менеджерів (замовників). Великі команди та маленькі команди — це завжди різний формат керування та побудови роботи.

У великій родині трошки важко зорієнтуватись, як працювати та де знайти своїх, тому ми ще й запросили окремого спеціаліста для консультації з побудови роботи такої великої команди. Так-так, учасники команди Тараса насправді отримують дуже незвичайний досвід, бо мають швидко приймати рішення, створювати команди та вчитись працювати разом🔥

А щодо якості продукту, то вже 26 травня на фінальній презентації проєктів ми побачимо перший прототип!

Команда Харків ІТ Кластер вже не може дочекатись, аби побачити втілені ідеї учасників цьогорічного BootCamp! А ще ми безмежно пишаємось, що маємо таких кру тих представників нашого ком’юніті!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. cite bootcamp

Коментарі