AnyforSoft

AnyforSoft: застосування нових технологій і кращих практик у роботі IT-компанії

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

AnyforSoft — одна з найбільших компаній у Європі, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення на базі Drupal+React. За 9 років свого існування команда з трьох людей розрослася до масштабу класичного представника українського IT-ринку з понад 80 фахівцями в штаті.

Компанія AnyforSoft часто бере участь у великих проєктах, що вимагають не тільки великого досвіду в мобільній і веброзробці, але і нестандартних рішень.

Технології, що лежать в основі діяльності AnyforSoft

З самого початку діяльність компанії базувалася на Drupal, яка є дуже гнучкою технологією. До того ж Drupal надзвичайно безпечна та масштабована. Розробка нею займає вдвічі менше часу за розробка на Symfony або Laravel.

security-pin-1-480x480 AnyforSoft: застосування нових технологій і кращих практик у роботі IT-компанії

Однак, незважаючи на всі переваги Drupal, для команди AnyforSoft це більше, ніж просто технологія для розробки. Перш за все, це ідеологія спільноти open source.

Про світ спільноти open source

AnyforSoft бере активну участь у житті Drupal-спільноти, яка постійно розвивається завдяки розробникам з усього світу. Компанія всіляко мотивує команду робити свій вклад у Drupal core і Drupal modules на Drupal.org.

«Соціальна складова завжди була важливою для AnyforSoft. Наша команда орієнтується на Drupal-спільноту, оскільки це допомагає поліпшити саму технологію та рішення. Адже круто, коли хтось використовує твої доробки і вони роблять чиюсь роботу ефективнішою!»

security-pin-1-480x480 AnyforSoft: застосування нових технологій і кращих практик у роботі IT-компанії

До того ж AnyforSoft спонсорує Drupal-івенти, а члени команди постійно виступають спікерами на профільних конференціях. Вони відзначають, що це важливо, передусім для обміну досвідом, а також для поліпшення процесу розробки. Це також сприяє популяризації технології Drupal на ринку клієнтів і кандидатів.

Компанія докладає всіх зусиль для розвитку Drupal-спільноти в Україні та щороку організовує місцеві Drupal-кемпи. В останні роки на ринку України спостерігається стрімке зростання кількості компаній, які використовують цю технологію, а також зростає кількість Drupal-фахівців і покращується їхній професійний рівень.

«Радує, що спільнота Drupal в Україні активно розвивається останні кілька років. Якщо раніше Drupal-кемп у Києві налічував усього до 15 спікерів, то протягом останніх трьох років на місце одного спікера приходить близько трьох заявок».

Упровадження нових технологій

Менеджмент компанії часто модифікує вже звичні підходи, максимально адаптується до вимог клієнта і націлюється на кращий результат. Тому команда AnyforSoft не зупиняє свій вибір на тривалому використанні одних і тих самих технологій, а із задоволенням тестує нові рішення та сервіси.

Кілька років тому компанія відкрила напрям JavaScript, додавши в команду фахівців іншого стека для створення розвинених headless-рішень.

«Бурхливий розвиток JS-технологій дав про себе знати, і ми вирішили спробувати Decoupled Drupal c фронт — додатком на React або іншій технології. Наприклад, сайт AnyforSoft розроблено на Drupal + GatsbyJS».

security-pin-1-480x480 AnyforSoft: застосування нових технологій і кращих практик у роботі IT-компанії

На сьогодні фахівцям AnyforSoft вдається адаптувати стек технологій під кожен новий проєкт і потреби з боку замовника, щоб досягти найкращого результату.

Розширення досвіду

Тільки цілісний і системний підхід дозволяє ефективно впроваджувати нові технології в роботу, розширювати компетенції та професіоналізм команди.

AnyforSoft мотивує своїх розробників регулярно проходити сертифікацію Acquia, допомагаючи організаційно та фінансово. Це, у свою чергу, сприяє розвитку самої компанії, адже для деяких клієнтів сертифікація — важливий момент.

security-pin-1-480x480 AnyforSoft: застосування нових технологій і кращих практик у роботі IT-компанії

Сервіси компанії завжди орієнтовано тільки на найновіші версії Drupal для веброзробки. Сьогодні в компанії вісім розробників мають сертифікати з Drupal 8 і двоє — з Drupal 9. Крім того, вони допомагають своїм клієнтам перейти зі старих версій Drupal на нові, роблячи процес міграції безпечним.
Спеціалісти компанії проходять сертифікацію з найрізноманітніших напрямків, включно з менеджментом і тестуванням. А English challenges вже стали звичною практикою, тому що сьогодні неможливо уявити ефективного розробника без розмовної англійської.

Злагоджена робота команди

За плечима в команди кілька масштабних проєктів із використанням різних стеків технологій, що потребують злагодженої роботи та ефективного управління ризиками. Чи є універсальний рецепт успішного менеджменту в подібних проєктах? У AnyforSoft вірять, що він існує. Топ-менеджери компанії вважають, що потрібно слухати й чути членів команди, дослухаючись до їхньої точки зору та допомагаючи реалізовувати ідеї.

security-pin-1-480x480 AnyforSoft: застосування нових технологій і кращих практик у роботі IT-компанії

Топ-правил у проєктному менеджменті від AnyforSoft:

  • хто добре планує, той спокійно спить;
  • говорити про усунення ризиків так, ніби від цього залежить чиєсь життя;
  • повідомляй про очікування, тому що обізнаний клієнт — спокійний клієнт;
  • не відкладай на завтра те, про що можна повідомити клієнту сьогодні;
  • вимагай від команди демо;
  • розділяй завдання відповідно до скілсету команди, але бери завдання «на виріст»;
  • пояснюй потреби, інтереси, очікування клієнта перед стартом роботи.

До основного набору інструментів для менеджменту команди входять: Redmine для запису часу, teambook для планування і Jira для ведення проєктів. Такий набір виявився найбільш оптимальним за зручністю та вартістю.

security-pin-1-480x480 AnyforSoft: застосування нових технологій і кращих практик у роботі IT-компанії

Команда також намагається ефективно використовувати час тих, хто тимчасово перебуває «на бенчі». Одним із внутрішніх проєктів для них є система, яка об’єднує дані з Redmine і Teambook, складаючи на їх основі аналітику та здійснюючи планування. Таким чином в AnyforSoft використовують три інструменти замість одного, але платять за функціонал тільки один раз — під час його розробки.

Різноманітність бізнес-завдань

Компанія здебільшого фокусується на галузі Digital Media, а також на сферах Beauty Commerce та E-learning. Насправді такий вибір зробили клієнти AnyforSoft. Успішно реалізовані проєкти здійснили своєрідну революцію в бізнес-діяльності замовників.

Наприклад, за допомогою досить складного рішення для б’юті-бізнесу Bellame, де магазин є лише частиною системи, вдалося оптимізувати робочі процеси, підвищивши їх швидкість у 8 разів і розширивши клієнтську мережу в 5 разів.

security-pin-1-480x480 AnyforSoft: застосування нових технологій і кращих практик у роботі IT-компанії

У межах іншого проєкту — Stage Entertainment — було створено ефективну та масштабовану платформу керування контентом (конструктор сайтів) на базі Drupal для компанії з постановки та прокату мюзиклів. У результаті клієнт може легко створити вебсайт або посадкову сторінку для шоу, театральної постановки або будь-якої іншої події, використовуючи функціональні можливості CMS і задіявши візуальні ефекти.

Для WehaveAnyspace, аналога відомої платформи AirBnB, «з нуля» було розроблено вебплатформу з різноманітними фільтрами з підбору якісної комерційної нерухомості. Основний ринок компанії — Нідерланди, але також існують представництва та пропозиції в інших країнах.

Однак кожен новий проєкт вимагає індивідуального підходу та глибокого вивчення бізнес-процесів клієнта. В AnyforSoft вірять, що цінність команди, яка просто добре робить свою роботу, значно нижча за цінність команди, яка може побачити проблему та запропонувати варіанти її вирішення.

security-pin-1-480x480 AnyforSoft: застосування нових технологій і кращих практик у роботі IT-компанії

«Ми вирішуємо бізнес-завдання клієнтів разом із клієнтами. Це найдієвіший спосіб навчитися чогось і отримати результат».

Тому команда AnyforSoft із задоволенням береться за різноманітні бізнес-завдання, що вимагають нестандартного підходу. Зараз компанія займається досить складним проєктом для одного відеохостингу — створенням онлайн-редактора відео.

Висновок

Як бачимо, перспективи подальшого розвитку AnyforSoft виглядають досить добре як з точки зору їх основного профілю — веброзробки на Drupal і JavaScript, так і в контексті інших вебтехнологій. А ви вже ознайомилися з портфоліо компанії? Якщо ні, ми рекомендуємо зробити це просто зараз!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі