Харківський національний економічний університет та компанія SoftServe

20 тисяч школярів взяли участь у ЗНО-челенджі з математики

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У національному конкурсі підготовки до ЗНО з математики “ЗНО математика: BOT Challenge”, який вже кілька років поспіль проводять Харківський національний економічний університет та компанія SoftServe, взяла участь рекордна кількість школярів. Понад 20 тисяч учасників зі всіх областей України за три місяці челенджу розв’язали понад 185 тис. задач.

“Ми проводимо “ЗНО математика: BOT Challenge”, щоб підтримати школярів на шляху підготовки до ЗНО та заохотити вивчати математику. Цьогорічний чемпіонат був цікавим та результативним. Ми розробили низку заходів, які підтримували учасників: відео-уроки, вебінари, зустрічі, лайфхаки. Завдяки активній роботі вдалось збільшити кількість користувачів боту на 6 тисяч осіб,” – Максим Серпухов, засновник руху ZNO BOT Challenge, радник ректора ХНЕУ імені Семена Кузнеця.

“Підтримуючи цей челендж вже третій рік поспіль, ми також спостерігаємо цікаву тенденцію по зростанню рівня знань з математики серед наших учасників. Так, цього року сумарна кількість балів, яку набрали учасники, на 36 % вища за показник минулого року.”, – зазначає В’ячеслав Лаптєв, Educational Program Manager, SoftServe.

Переможцями цього року стали: 1 місце – Соколова Тетяна: 76990 (98.01%), 2 місце – Крамар Тетяна: 72942 (96.7%), 3 місце – Буєва Христина: 72100 (94.5%). SoftServe, який був співорганізатором челенджу, долучився до підготовки завдань, розробки відеоматеріалів конкурсу, а також. вручив трійці учасників з найбільшою кількістю балів iPADи у подарунок.

1111-414x264 20 тисяч школярів взяли участь у ЗНО-челенджі з математикиПро SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.
SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Рекомендовані матеріали

  1. SoftServe Ambulance03
  2. SoftServe
  3. SoftServe Underground

Коментарі