SoftServe Underground

🔥 SoftServe збирає ІТ-спільноту в укриттях: у 8 українських містах пройдуть технічні події

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

SoftServe, найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, запускає серію заходів в укриттях під назвою «SoftServe Underground». Вони відбудуться у 8 містах України. Всі події безкоштовні, потрапити на них можна за попередньою реєстрацією.

Заходи допоможуть фахівцям познайомитися з локальними ІТ-ком’юніті, що особливо важливо спеціалістам, які переїхали з інших міст. При цьому вони також зможуть почути доповіді від експертів на різні технічні теми:

👉🏻 останні новини DevOps, Back-end та Front-end
👉🏻 особливості мов програмування Ruby, Java та інших
👉🏻 коротко і по суті про Robotics, Big Data, Data Science,
👉🏻 як побудувати довіру з клієнтом: поради продакт менеджера.

SoftServe-Underground-2-414x276 🔥 SoftServe збирає ІТ-спільноту в укриттях: у 8 українських містах пройдуть технічні події

Учасники також дізнаються про останні інновації у світі технологій та волонтерські проекти для урядових структур і громадських організацій, над якими працюють експерти SoftServe в час війни.

Перший захід відбудеться в Дніпрі вже 19-го липня і пройде ще у 7 містах України:
🔸 29.07 – Івано-Франківськ
🔹 30.07 – Чернівці
🔸 04.08 – Київ
🔹 04.08 – Львів
🔸 06.08 – Рівне
🔹 12.08 – Вінниця
🔸 26.08 – Ужгород

Реєстрація

«З моменту повномасштабного вторгнення багато фахівців були вимушені переїхати в інші міста та шукати в них можливості для професійного розвитку. Все більше наших колег говорили про потребу відновити заходи, на яких можна обмінюватися експертизою та знайомитися з новими фахівцями. Ми вирішили допомогти їм в цьому та влаштувати серію безпечних заходів в укриттях», – коментує Анастасія Фролова, Country Manager Ukraine, SoftServe

Окрім обміну технічною експертизою та нетворкінгу, учасники зможуть неформально поспілкуватися після заходу, а також підтримати соціальні та благодійні ініціативи БФ «Відкриті очі», який регулярно передає гуманітарну та військову допомогу в гарячі точки.

Про компанію SoftServe

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 13 500 співробітників працюють у 40 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Компанія має розробницькі центри у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Тернополі, Одесі, Вінниці та Хмельницькому, а також в Польщі, Болгарії, Румунії та в країнах Латинської Америки.

Компанія працює над понад 900 активними проєктами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. SoftServe Ambulance03
  2. SoftServe_Пів року війни

Коментарі