SoftServe

Скорочення викидів CO₂ та розвиток дуальної освіти. SoftServe опублікував звіт зі сталого розвитку за 2021 рік

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Одна з найбільших українських ІТ-компаній SoftServe оприлюднила звіт зі сталого розвитку за 2021 рік. Sustainability Report містить інформацію про роботу та ключовий вплив компанії у таких напрямках як розвиток ІТ-освіти, зміцнення спільнот, забезпечення рівності та інклюзивності, турботу про довкілля тощо.

«Бізнес щороку зростає надзвичайними темпами, і так само посилюється наша робота по кожному з ключових напрямків КСВ, що дозволяє нам дбати про наших працівників та масштабувати позитивний вплив на спільноти та довкілля. Для нас важливо, аби наші принципи та ідеї переростали в ініціативи, які справді можуть змінити щось на краще», – коментує директорка з корпоративної репутації та КСВ SoftServe Марія Кучеренко.

Розвиток якісної ІТ-освіти

Розвиток якісної ІТ-освіти та підготовка кваліфікованих спеціалістів залишається одним із ключових напрямків корпоративної соціальної відповідальності компанії. SoftServe співпрацює з 64 університетами по всьому світу, а у 2021 представив чотири бакалаврські програми з дуальною формою навчання, яка поєднує теоретичні заняття з практикою всередині компанії. Дипломи за такою програмою отримали вже 20 студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

На додачу, корпоративний SoftServe University, який торік відсвяткував 15-ту річницю, розробляє різноманітні рішення як для навчання працівників всередині компанії, так і для тих, хто хоче розпочати кар’єру в ІТ. Зокрема, з 2,282 стажерів IT Академії від SoftServe у 2021 більша частина отримала роботу в компанії — це на 120% більше, ніж за рік до того.

Компанія продовжує співпрацювати з різними урядовими та громадськими організаціями. У партнерстві з Teach for Ukraine працює над покращенням освітніх можливостей для школярів у маленьких містах та селах України.

Турбота про довкілля

У 2021 SoftServe зменшив кількість прямих викидів від виробництва товарів на 55.4% у порівнянні з попереднім роком.

Також компанія запровадила новий підхід до екоменеджменту і встановила амбіційні екологічні цілі до 2032 року. Серед них — стати нейтрально-вуглецевим бізнесом, досягнути нульового рівня відходів, проєктувати екостійкі офіси та розробляти ІТ-рішення, що допомагають боротися з екологічними викликами.

Рівність та інклюзивність

SoftServe як глобальна компанія та один з найкращих роботодавців в Україні керується принципами рівності та неупередженості, а також розвиває культуру, де кожен працівник має однакові можливості для росту. У 2021 компанія створила спеціальну Diversity, Equity & Inclusion команду, що працює над дотриманням цих принципів.

Постійного прогресу вдається щороку досягати у питанні гендерної рівності. У 2021 показник кількості жінок на менеджерських посадах виріс на 3% у порівнянні з минулим роком і становить 52%. Водночас загальна частка жінок у компанії за рік не змінилася і становить 35%, що все одно значно перевищує середній показник на ринку.

Окрім того, SoftServe разом із Львівським національним політехнічним університетом, створив перший інклюзивний простір для ветеранів на базі політехніки, де колишні військовослужбовці зможуть інтегруватися у навчальний процес, а також отримати психологічну, юридичну та іншу допомогу.

Про компанію

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 13 500 співробітників працюють у 40 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Компанія має розробницькі центри у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Тернополі, Одесі, Вінниці та Хмельницькому, а також в Польщі, Болгарії, Румунії та в країнах Латинської Америки.

Компанія працює над понад 900 активними проєктами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. SoftServe стане вуглецево-нейтральним бізнесом. Компанія анонсувала екологічні цілі на наступні 10 років
  2. компанія SoftServe

Коментарі