Зустріч з представниками посольства Республіки Корея

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster зустрівся з представниками посольства Кореї в Україні. Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу відвідав офіс кластера, дізнався про IT-індустрію області, познайомився з учасниками організації, а також іншими IT-підприємцями Харкова.
Під час зустрічі Наталія Виноградська, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster, презентувала кластер, дала характеристику IT-індустрії Харкова і вразила посла цифрами. Вона також представила учасників організації послу і зазначила, в яких сферах вони працюють. Про IT-екосистему міста більш детально розповів Дмитро Яковлєв, СЕО Videal. Він відповів на питання посла про взаємодію кластера і місцевої влади. Всі бажаючі учасники Kharkiv IT Cluster і запрошені директори інших успішних IT-компаній міста розповіли про свою діяльність, висловили готовність працювати з корейськими партнерами.
Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу звернув увагу на схожість політичної ситуації, історії розвитку двох країн і заявив, що бачить величезний потенціал України в цілому і Харкова зокрема. “Ваше місто – науковий центр, відомий IT-освітою. У Кореї наш нинішній президент Пак Кин Хе підкреслює гасло “креативна економіка”. Це означає, що все вирішує людський ресурс, наука і технології. І я думаю, що в цьому Харківська область є для нас хорошим партнером, – продовжив пан Лі Янг Гу. – Ми маємо намір інвестувати в подібні ініціативи. Наприклад, в Харкові є хороша інфраструктура і клімат, щоб реалізувати проект технопарку. Ми в цьому зацікавлені. У вас прекрасна база, якщо правильно її використовувати, то Харків стане містом майбутнього, як його корейське місто-побратим Теджон, адміністративний центр провінції Чхунчхон-Намдо, п’яте за величиною місто країни, яке вважається її науково-технічної столицею”. В рамках співпраці посол також не виключає створення спільного акселератора для студентів, щоб розвивати їх підприємницькі навички і стартап-рух Харківщини.
Учасники зустрічі отримали від посла запрошення в Корею. Він також порекомендував направити туди бізнес-делегацію від Kharkiv IT Cluster. Ми в свою чергу розраховуємо на нашу подальшу успішну співпрацю і можливий запуск спільних проектів.

Коментарі