Запрацював портал з пошуку безкоштовного житла для вимушених переселенців до Швеції

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Ініціатором створення порталу став відомий шведський підприємець та філантроп, Ден Олофссон. Заснована ним група компаній Danir Group спільно з компанією Sigma Software у стислі сроки розробили портал, де українці, що приїздять до Швеції, зможуть знайти тимчасове житло. Портал надає можливість небайдужим шведам, що мають вільні житлові приміщення, розміщувати інформацію про них на порталі, та запросити сім’ї українських біженців розміститися в їхніх будинках. Житло надаватиметься безкоштовно протягом перших кількох місяців перебування.

Платформу під назвою «Swedes for Ukraine» було створено за два тижні спільними зусиллями компаній Danir Group та команди Sigma Software, що взяла участь у розробці та дизайні порталу.Станом на кінець березня кількість українських біженців у Європі досягла 3,8 мільйона, і знайти житло стає все складніше. Мешканці багатьох країн готові допомогти сім’ям з України. Швеція, яка має міцний зв’язок з Україною, є однією із них.

Ден Олофссон неодноразово відвідував Україну. З початку бойових дій він особисто, а також Danir Group та Sigma Software зібрали та направили на допомогу армії та людям понад 1,7 млн доларів. В середині березня він також запропонував створити веб-сайт, який би з’єднав шведських хостів з українськими сім’ями. Його підтримав СEO та співзасновник Sigma Software, Валерій Красовський.
Вже за день команда з восьми ІТ інженерів та графічних дизайнерів Sigma Software взялась до роботи. Маючи друзів або членів сім’ї, які шукали житло в Європі, більшість з них зрозуміли, що діяти потрібно якомога швидше. Отже, через два тижні портал «Swedes for Ukraine» запустився.

Господарі зі Швеції, які бажають безкоштовно надати українським родинам кімнату, квартиру чи будинок мінімум на три місяці, можуть зареєструватися на порталі та вказати деталі проживання. Переселенці, які шукають житло у Швеції, мають подати заявку на житло, яке вони вважають відповідним для своєї сім’ї. Далі система підбере варіанти.

Валерій Красовський каже, що «у дні, які сколихнули багатьох із нас, ми бачимо, як багато людей демонструють найкращі сторони людської природи. Наші партнери та особисто Ден Олофссон – приклад щирої та потужної підтримки, починаючи від грошової допомоги нашим захисникам та нашим співвітчизникам, до створення цілого комьюніті шведів, які готові доєднатись до цієї доброї справи. Завдяки порталу «Swedes for Ukraine» ми сподіваємося дати людям інструмент, який допоможе звернутися до тих, хто потребує допомоги».

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Эвакуация из Харькова в Европу через Молдову
  2. Sigma Software Camp

Коментарі