Завершальний воркшоп сезону в рамках проекту Easy2Start

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Завершальним воркшопом цього сезону в рамках проекту Easy2Start став виступ Алесі Михайлець, Sr IT Recruite компанії Markupus.

Алеся не тільки розповіла про специфіку своєї професії, а й поділилася практичними кейсами успішного працевлаштування. Тепер кожен наш учасник знає, наскільки важливий Linked IN і як правильно заповнити свій профіль, щоб презентувати себе: більше ніяких картинок з єнотами замість фото.

Більше конкретики, менше “стресостійких, комунікабельних та супер відповідальних”. Рекрутер шукає живу людину, яка дійсно відповідає  посаді, а не робота з кліше в кожному рядку CV.

Нарешті стало зрозуміло, що рекрутер і HR спеціаліст – це різні люди. Як за  завданнями, так і за психотипом. Робота першого закінчується після “виведення” співробітника на роботу, а далі з ним працює HR.

Цей воркшоп був завершальним у цьому році. Протягом двох місяців в рамках проекту Easy2Start участники знайомилися з особливостями роботи PM, HR, Recruiter і Front-end developer, дізналися більше про плюси, а також приховані особливості цих професій, про які часто мовчать. Близько 20 майбутніх juniors випробували себе в справжніх інтерв’ю і отримали змістовні фідбеки. Kharkiv IT Cluster сподівається, що ці знання допоможуть вам Startувати свою кар’єру Easy і дуже продуктивно.

До зустрічі в наступному році. 🙂

 

Коментарі