96139

Як пройшла серія вебінарів «Айтішник від А до Я» від ХТУ «IT STEP» за підтримки Kharkiv IT Cluster?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

😎 Серія відкритих вебінарів «Айтішник від А до Я» від Харківського технологічного Університету «IT STEP» успішно пройшов за підтримки Kharkiv IT Cluster!

Вебінари Харківського технологічного Університету «IT STEP» підтримали компанії-учасниці Харківського ІТ Кластеру:

👉до вебінару «Айтішник від А до Я. Розробка програмного забезпечення» доєднався Євген Чвєртков — Head of education department у компанії ARTJOKER.

👉 до вебінару «Айтішник від А до Я. Комп‘ютерна графіка та дизайн» доєднався Олександр Купрієвич — UI/UX designer у компанії Clickable Agency.

👉 до вебінару «Айтішник від А до Я. Менеджмент в ІТ» доєдналися Катерина Шевченко, Strong Middle Product Owner у компанії Intellias, та Андрій Коваль, Digital Marketing Team Lead у компанії ABCloudz.

Спікери розповіли учасникам детальніше про:
⭐️ свої спеціальності;
⭐️ компанії, в яких працюють;
⭐️ те, що чекає в цій професії майбутніх спеціалістів;
⭐️ навички, які цінуються в кожній ІТ-сфері.

Kharkiv IT Cluster дякує Харківському технологічному Університету «IT STEP» за розроблені вебінари про ІТ-професії для абітурієнтів, та ІТ-компаніям ARTJOKER, Clickable Agency, Intellias та ABCloudz за підтримку розвитку майбутніх ІТ-спеціалістів!

Довідка

ARTJOKER — провідна аутсорсингова компанія у сфері розробки програмного забезпечення! Спеціалізується на створенні веб- та мобільних додатків та наданні консалтингових послуг і рішень для стартапів та великих компаній.

Clickable agency — це креативна агенція, яка з 2015 року успішно допомагає компаніям у створенні брендів і фірмових стилів, рекламних матеріалів і веб-розробок. Мають значний досвід створення цільових сторінок, відтворюваної та фонової реклами, банерів з високим CTR, преролів і багато чого іншого.

Intellias — ІТ-компанія, що займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях.

ABCloudz — компанія, що надає IT послуги клієнтам з різних країн. Пріоритетними напрямками є міграція та модернізація баз даних, підтримка інфраструктури, розробка рішень для бізнесу та аналітики, розробка та підтримка мобільних та веб-додатків, а також машинне навчання та IoT.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. В Україні з’явилось нове медіа для ІТ-ком'юніті — ProIT.org.ua
  2. vstup-tse-legko-vebinar-z-ukrayinskoyi-movy
  3. KhNURE_Vstup-2023
  4. seriyu-vebinariv-z-pidgotovky-do-nmt-2023-razom-iz-kharkiv-it-cluster-zaversheno

Коментарі