ХIII Відкритий Чемпіонат Харкова зі спортивного програмування

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

24 квітня 2016 відбувся XIII Відкритий Чемпіонат Харкова зі спортивного програмування, організатором якого виступило Молодіжне наукове товариство “Q-BIT”. Це важлива подія для IT-спільноти міста: за дев’ять років існування конкурсу його переможці стали співробітниками кращих корпорацій світу – від Google до Facebook і Amazon.
У змаганні взяли участь команди харківських шкіл і ВНЗ. Цього разу чемпіонат проводився паралельно в трьох дивізіонах. Перший – розрахований на учасників з достатнім досвідом олімпіадного програмування – студентів профільних ВНЗ, а також школярів призерів 4-го етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Другий – для тих, у кого хороші знання і досвід застосування базових алгоритмічних структур і типів даних. Третій – для новачків.
Чемпіонат є одним з найбільш масових змагань з програмування в Україні. Різні харківські IT-компанії, а також Kharkiv IT Cluster виступили спонсорами заходу. Від нашої організації учасники отримали смачні торти. Компанія-созасновник Kharkiv IT Cluster INSART – традиційний партнер QBit – зробила призи для учасників в фірмовому стилі. Компанія ABC надала подарунки найкращим – веб-камери і мишки. Data Art – зарядні пристрої, Coderivium – намети, рюкзаки, а квест-проект “Ізоляція” надали сертифікати на відвідування своїх квест-кімнат. Жоден талановитий молодий програміст не пішов непоміченим.
Ми сподіваємося, що ініціатива Миколи Арзубова і надалі буде відкривати таланти юних айтішників Харкова, а разом ми зможемо підвищити престиж олімпійського руху з програмування та популяризувати IT кар’єру серед молоді.

Коментарі