Власний інтернет-магазин від Valtech Ukraine

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Незаперечним є той факт, що пандемія та умови, в яких ми опинилися – мають неабиякий вплив на кожного з нас, на кожну індустрію, та на кожний різновид бізнесу. Деяким з останніх вдалося підлаштуватися під заданий тон обставин та підтримувати зв’язок зі своїми клієнтами. Але так було не у всіх.

Саме тому компанія Valtech Ukraine створила пропозицію для малого та середнього бізнесу по розробці стартового інтернет-магазину за 2 тижні на платформі Magento. Valtech Ukraine прагне, щоб компанії, які не мають онлайн магазину й не можуть повноцінно функціонувати через наслідки карантину, змогли запропонувати клієнтам свої товари та послуги в інтернеті.

Magento – гнучка система, в якій може розібратися людина без технічних навичок та знайти багато корисних інструментів для зростання продажів. Компанія розробила три пакетні пропозиції для різних потреб (детальний опис, що входить до пакету – дивіться у додатку).

Більше деталей за посиланням.

Якщо у вас є знайомі, чи друзі, які прагнуть перенести свій бізнес в онлайн-формат та залишатися з клієнтами на зв’язку за будь-яких обставин – поділіться з ними цією інформацією, адже бути корисними та допомагати людям – то є найліпша нагорода.

Акційна пропозиція діє з 1 червня по 31 серпня 2020 року.

Рекомендовані матеріали

  1. Valtech

Коментарі