Valtech

Valtech: наша стабільність — це вклад в економічний фронт

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Valtech — мембер Харківського ІТ Кластера. Це міжнародна цифрова агенція з трансформації бізнесу, яка допомагає компаніям бути на крок попереду трендів і взаємодіяти з клієнтами за допомогою цифрових рішень.

А ще ви точно знайомі із діяльністю агенції, якщо користуєтеся послугами таких відомих брендів, як Levi’s, Toyota, L’Oréal, Heineken, Philips та багато інших! До того ж, Valtech — визнаний лідер у світовому рейтингу діджитал агенцій згідно The Forrester Wave: Commerce Services, Q1 2021.

Про інноваційність, успішні кейси та українську історію міжнародної агенції розповість Kharkiv IT Cluster.

Тільки вперед і вгору!

Valtech засновано у 1993 році у Франції як ІТ-консультаційну компанію, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення по методології Agile.

«Команда Valtech — це 6000 консультантів, 61+ офіс та 22+ країн. Чому «‎+»‎? Бо ми постійно зростаємо й відкриваємо нові локації. Наприклад, за цей рік до Valtech приєдналося 7 компаній у 5 країнах», — зазначає команда.

valtech-414x217 Valtech: наша стабільність — це вклад в економічний фронт

Наразі це Аргентина, Бразилія, Болгарія, Канада, Китай, Данія, Франція, Німеччина, Індія, Мексика, Нідерланди, Північна Македонія, Польща, Португалія, Румунія, Сінгапур, Швеція, Швейцарія, ОАЕ, Україна, Велика Британія, США.

В 2018 році Valtech гучно відсвяткували 25-річчя компанії і продовжили своє стрімке зростання. В Україні за ці 4 роки команда зросла з 200 до 420 консультантів. Звісно, плани були більш амбіційними, проте, навіть незважаючи на те, що повномасштабне вторгнення внесло свої корективи, команда приймає нову реальність і продовжує своє розширення вже в нових умовах.

Українська історія міжнародної агенції

Перший офіс Valtech в Україні відкрито у 2012 р. в Дніпрі, де була зосереджена Sitecore експертиза. У 2016 р. відкрили офіс у Харкові.

«Усі ці роки з нами працює колега, яка була першим консультантом на проєкті в Харкові, а це було 10 років тому! — ділиться команда. — Вона є чудовим прикладом професійної трансформації — розпочинала свій шлях як Front-End розробниця, а після декретної відпустки обійняла посаду PM з подальшим левел апом до Delivery менеджерки. Ми пишаємося працювати з такими людьми!».

valtech-1-414x276 Valtech: наша стабільність — це вклад в економічний фронт

У 2017 до Valtech приєдналась американська компанія PulsarFour з офісом розробки в Києві. Це дозволило українській команді розширилитися ще на декілька міст — Чернігів та Чернівці. Згодом почали розростатися і відкрили офіси у Вінниці та Львові.

Загалом, до війни в Україні налічувалося 7 офісів: Київ, Харків, Дніпро, Чернігів, Вінниця, Чернівці та Львів. Чимало консультантів працювало віддалено майже в усіх українських містах, тому в планах було розширення.

Наразі офіс у Харкові зачинений через пошкодження. Офіс у Львові перенесено в іншу локацію, утім, офіси в Дніпрі, Києві та Чернігові знову відкриті, а Вінниця і Чернівці працювали весь час і допомагали колегам, що евакуювалися.

І хоча війна змінила колись звичне для нас життя, команда запевняє, що якість роботи ніяк не змінилася:

«Ми працюємо так само ефективно, як і раніше. Наші колеги з-за кордону пишаються українською командою і вражені, що рівень якості роботи не змінився. На кінець березня результативність команд була на рівні 95%. Тобто за місяць повномасштабного вторгнення нам вдалось вийти на довоєнну ефективність. Ця стабільність — наш вклад в економічний фронт».

Воєнні корективи

Чимало співробітників Valtech сфокусовані на допомозі ЗСУ та волонтерстві у вільний час. Про волонтерів команда розповідає на своїй сторінці в інстаграм. Наприклад, Project manager Аліна поділилася своїм досвідом у статті «Шахраї у волонтерстві та як їх оминати. Поради з власного досвіду».

«Ми всі маємо можливість долучитися до внутрішнього проєкту Valtech_Volunteer: щомісячно перераховувати певний відсоток компенсації на благодійність та потреби захисників. Це ініціатива керуючого директора Valtech Ukraine Артураса Кведеріса. Завдяки цьому проєкту ми закриваємо запити, з якими приходять наші ж колеги, які допомагають друзям та близьким на фронті».

Глобально команду підтримують колеги із всіх 61 Valtech офісів. Створено фонд One Fund for Relief для підтримки постраждалих від руйнівної війни, зокрема співробітників та їх родин. Кошти спрямовані на забезпечення медичними засобами та фінансову підтримку у відбудові будинків чи будь-яких конкретних надзвичайних ситуаціях.

«Не будемо лукавити, що війна не змінила бізнес. Плани щодо інтенсивного зростання так і залишилися нереалізованими. Прибутки зменшилися порівняно з плановими, а витрати виросли: евакуація колег у межах країни до Польщі, покриття трансферу та проживання, забезпечення всім необхідним офісів, що продовжили функціонувати, у рамках Contingency плану, який був складений заздалегідь, щомісячна додаткова допомога консультантам, яка діяла впродовж півроку з початку повномасштабної війни. На підтримку співробітників витрачено близько 1 мільйона євро, і половина суми прийшлася на перший місяць», — ділиться команда.

А ще тепер адмін-команда має новий виклик, пов’язаний із забезпеченням офісів альтернативними джерелами опалення, зв’язку та світла у випадку блекауту, створенням альтернативних планів подальшої можливої евакуації та допомогою колегам, які цього потребують.

Проте всупереч усім проблемам та труднощам, компанія із гідністю тримається, підтримуючи тісний взаємозв’язок усередині команди. Однією із найбільших переваг Valtech Ukraine завжди була культура й особлива атмосфера. І хоча наразі команда не може влаштовувати гучні тімбілдінги та корпоративи, але культура залишилась і трансформувалася у волонтерство, допомогу та взаємопідтримку. Наприклад, у команди є внутрішній чат, де будь-які запити закриваються за 1-2 годину. І це надзвичайно надихає!

valtech-2-414x337 Valtech: наша стабільність — це вклад в економічний фронт

Як це — бути інноваційною агенцією і що для цього потрібно?

Valtech сфокусований на трансформації бізнесу за допомогою цифрових рішень. Одна із місій агенції полягає в допомозі клієнтам бути на крок попереду трендів. Команда робить усе можливе й неможливе для того, аби налагодити більш безпосередній зв’язок клієнта з його споживачами через їхні цифрові й фізичні точки взаємодії, одночасно оптимізуючи час виходу на ринок і рентабельність інвестицій.

А тепер детальніше про інноваційні продукти Valtech!

Магазин, що стирає межі між реальністю і вигадкою

Оскільки світ невпинно рухається вперед, відбуваються і певні зміни в тому, як споживачі роблять покупки й знайомляться з брендами. Для Valtech критично важливо використовувати технології з найбільшою перевагою та створювати більш персоналізовані продукти з перспективним комерційним рішенням.

Ласкаво просимо до офлайн-магазину Valtech Dynamic Store, який стирає межі між онлайн та офлайн!

🌧 Прогнозується дощ? Не переймайтеся, адже першими виставлятимуться на продаж товари із водостійкими властивостями.
👟 Селебріті помітили на пробіжці в одязі бренду? Магазин одразу транслює це на цифрові екрани магазину.

Valtech Dynamic Store — це перехід від статики до простору, який адаптується до потреб відвідувачів за допомогою систем керування діджитал екранами, даних, аналітики, роботів, AI та ML.

Бренд Valtech Mobility

Valtech співпрацює з виробниками автомобілів, включаючи Volkswagen, BMW, AUDI і Toyota, щоб трансформувати все — від підключеного продукту до повної цифрової взаємодії з клієнтами.
Volkswagen Group і Valtech співпрацюють у сфері підключених транспортних засобів з 2009 року.

Саме ці відносини призвели до створення бренду Valtech Mobility, створеного у 2019 році як результат 10-річної співпраці з Volkswagen Group. Мета полягає в тому, щоб надавати інноваційні рішення, які добре продумані до найдрібніших деталей, якими можна керувати інтуїтивно.

У портфоліо Valtech Mobility — інтеграція Amazon Alexa для Audi, Apple Music для Porsche, розробка проміжного програмного забезпечення (middleware) для MyBentley. А ще українська команда мала змогу тестувати впроваджені технології на заводі Toyota в Бельгії.

👉🏻 Дізнайтеся більше про проєкти Mobility 👈🏻

MACH Альянс

Сучасні технології еволюціонували, відкриваючи нові способи мислення та ведення бізнесу. Ось чому Valtech є одним із засновників MACH Альянсу, який допомагає компаніям скористатися перевагами найбільш інноваційних і гнучких корпоративних технологій.

MACH розшифровується як Microservices, API-first, Cloud-native і Headless. Це набір архітектурних принципів, з якими великі бренди досягають маневреності, масштабування та високого рівня контролю. BMW, Levi’s, Aerolíneas Argentinas — клієнти, які побудували цифрові сервіси із MACH архітектурою!

Дівчата також можуть!

Tech Girl — глобальна Valtech ініціатива, покликана висвітлити можливості жінок у сфері технологій та розвити інтерес до програмування у дівчат шкільного віку.

Перша в історії подія Tech Girl була розроблена та організована Valtech Sweden у 2014 році. Звідти інші офіси Valtech підхопили її та зробили глобальною. Канада, США, Бразилія, Індія, Франція, Німеччина і, звісно, Україна регулярно запрошують школярок взяти участь у Tech Girl.

З 2014 року в цій програмі взяли участь понад 500 дівчат по всьому світу. В Україні проводили двічі й планують поновити в 2023 році.

Можливості, які надає Valtech

Valtech — глобальна компанія з різними видами технологій, розвитку, зростання та обміну досвідом. Цінності Valtech — Share! Dare! Care! (ділитися, бути сміливим і піклуватися про колег і клієнтів) — впливають на можливості, різноманітність інструментів і напрямів.

Для планування розвитку команда використовує Growth Framework. Він охоплює hard skills, soft skills і професійні компетенції для кожної ролі, і є підґрунтям для побудови плану професійного розвитку.

Професійні сертифікації партнерів Adobe, Sitecore, EpiServer, Salesforce та інші компанія відшкодовує у разі успішного проходження.

L&D бюджет: у кожного консультанта є бюджет в 350 euro на розвиток та навчання. Наразі L&D бюджет призупинено, проте невдовзі планується відновити його.

Також існує Valtech Academy — внутрішня глобальна LMS (learning management system) з навчальними програмами всередині компанії, у тому числі від консультантів, та Udemy Business, де, до речі, нещодавно вийшло інтерв’ю Udemy з українською командою про те, як підвищити ефективність онбордингу.

Є глобальні та локальні спільноти практиків — Craft Circles, які сформовані навколо загальних компетенцій і технологій для обміну досвідом. Також консультанти Valtech беруть участь в інноваційній діяльності Centers of Excellence та Future Studios.

Консультанти будь-якого рівня можуть стати менторами або менті. Це дозволяє зростати горизонтально та вертикально, покращувати навички управління і комунікації, або навіть змінити спеціалізацію. Окрім стандартного сценарію росту з junior до middle, middle до senior і т.д., можна розвиватися в технічному напрямку, або як lead.

valtech-3-scaled-414x276 Valtech: наша стабільність — це вклад в економічний фронт

Обрати шлях, який найбільше підходить конкретному консультанту, допомагають People Partners. Такими декількома кейсами поділилася People Partner Світлана у статті «Ефективні інструменти для планування й розвитку вашої кар’єри».

А ще гарна новина для тих, хто мріє працювати із справжніми майстрами своєї справи в середовищі інновацій!

Наразі стартує великий довготривалий eCommerce проєкт із фінансового домену. Клієнт висловив бажання, щоб більша частина команди була з України, і таким чином підтримав нас. Тому команда шукає спеціалістів з Java, Node.js, DevOps, React 🙂

Відкрито більше 20 позицій різних технологічних напрямів! У 2023 команда планує поновити інтернетури Craft Studio, які показали неймовірні результати в 2021 році. Тож поспішайте!

Непереможна ІТ-спільнота

Одна з цінностей Valtech — Share. Команда розуміє, що зможе досягти більшого, ділячись своїм досвідом та експертизою. Будуючи надійні відносини та йдучи до спільних цілей — розвиток ІТ-екосистеми Харкова та країни в цілому, — ми створюємо непереможну спільноту однодумців, яка на діях показує достовірність своїх намірів на удосконалення.

«Ми завжди підтримуємо місцеві громади, є давнім членом IT Ukraine та інших асоціацій. Ми переконані, що разом сильніші, ніж окремо».

Для Kharkiv IT Cluster також пріоритетно формувати сприятливе середовище для комфортної діяльності ІТ-спільноти. Ставайте частиною спільних дій та великих зрушень у напрямку розвитку IT-сфери, приєднуйтесь до спільноти Kharkiv IT Cluster!

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Unisens_website
  2. Valtech оголошує про призначення Світлани Герасимової новим керуючим директором Valtech Україна

Коментарі