vidkryttya-kvalif-tsentru-it-step

Відкриття Кваліфікаційного Центру ХТУ «IT STEP» за підтримки Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський технологічний університет «IT STEP» відкриває Кваліфікаційний Центр. Навчання сучасним професіям в ІТ відбувається за освітніми програмами, розробленими на основі матриць професійних компетентностей і затвердженими провідними роботодавцями. 

Харківський IT Кластер долучився до створення навчальних програм центру неформальної освіти, де кожен охочий може за 1 рік і 1 місяць здобути знання, уміння й навички, які відповідають сучасному ринку праці.

Напрями підготовки та освітні програми:

Навчання проводиться за 3 напрямами підготовки: «JavaScript», «Графічний дизайн та UI/UX» і «Innovative Project Management».

Освітні програми охоплюють теми й містять розділи, які дозволяють отримати всі необхідні компетентності, що вимагаються від junior-фахівця на сучасному ринку праці в ІТ-галузі.

До рецензування освітніх програм долучилися 9 ІТ компаній: ArtJoker, Knubisoft, PioGroup Software, SoftServe, Telesens, Seven Pro, G5 Entertainment, ErgoServ, Cre8 Team

Досвідчені фахівці від компаній-роботодавців висловили свої рекомендації щодо покращення структури програм, порядку викладання тем та їхньої практичної орієнтованості. Усі побажання були враховані під час розробки й затвердження освітніх програм. Фіналом цього перегляду стало погодження змісту програм із компаніями-роботодавцями.

Відкриття Кваліфікаційного центру супроводжувалося серією вебінарів, які відбулись онлайн 9-12 жовтня. На цих заходах були присутні спеціалісти з ІТ компаній, рецензенти освітніх програм, які поділились власним досвідом роботи, розповіли про вимоги до Trainee й Junior фахівців і надали поради щодо побудови кар’єрного шляху в ІТ-галузі. Представники Kharkiv IT Cluster розповіли відвідувачам вебінарів про процес затвердження освітніх програм представниками бізнесу, а також поділились інформацією про те, де можна знайти актуальну інформацію щодо вимог роботодавців до знань, умінь і навичок спеціалістів-початківців на сучасному ринку праці. 

Матриці скілів від Харківського ІТ Кластера є важливим інструментом для визначення того, що потрібно вивчати для здобуття більш конкурентних переваг та успішного початку кар’єри в індустрії інформаційних технологій .

Kharkiv IT Cluster таким чином продовжує сприяти розвитку неформальної освіти в Україні.

Детальніше про Кваліфікаційний Центр читайте на сайті IT STEP

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kharkiv IT Cluster на міжнародному стартап-заході Young Innovation Hackathon ІІ
  2. skill-matrix-matrytsi-kompetentnostej-onovleno
  3. skill-matrix-klyuch-do-uspishnoyi-karyery-v-it-dlya-junior-ta-trainee-kandydativ
  4. hard-skills-exam

Коментарі