Відгук про Kharkiv IT Cluster від IT-Jim

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер незмінно працює для наших компаній-учасниць. І ми безмежно раді бачити, що приносимо реальну користь нашим компаніям.

Дарина Песіна, COO компанії IT-Jim, нашого мембера, залишила нам відеовідгук про роботу Kharkiv IT Cluster, і ми просто не можемо не поділитись ним із вами.

Ми щиро вдячні за такий теплий та прекрасний відгук! Це надихає нашу команду на подальшу продуктивну працю та нові ініціативи для вас.

Дякуємо, що залишаєтеся з Харківським ІТ Кластером!


‘Вітання! Мене звуть Ірина Песіна, я COO у компанії IT-Jim, яка спеціалізується на інтелектуальній обробці візуальної інформації. Яку користь Харківський ІТ Кластер може принести компаніям, особливо невеликим? По-перше, перед вами напевно стоїть амбітне завдання просування, причому не тільки в плані залучення нових клієнтів або збільшення кількості вхідних лідів, а й підвищення впізнаваності, інтересу до ваших новин, заходів чи проектів. Харківський IT Кластер надає повну інформаційну підтримку компаніям, що входять до його складу. Це означає, що про ті речі, якими ви пишаєтеся, дізнається не лише понад 70 компаній членів кластера, а й понад 25 000 передплатників у соціальних мережах. По-друге, для нас це, наприклад, дуже важливо, це освітні проекти. Якщо ви хочете вплинути на те, якого рівня фахівці потрапляють до вас після закінчення університету, які профільні навички або знання вони мають. Ви маєте всі можливості це зробити? Причому не лише вплинути на програму курсів у ВНЗ, а й на кваліфікацію викладачів, які ці програми читатимуть. По-третє, оскільки в кластер входять абсолютно різноманітні компанії зі своїми сильними сторонами, фахівці цих компаній на заходах від кластера допоможуть вам підвищити кваліфікацію в тих питаннях, де вам поки що не вистачає експертизи від PR, маркетингу, лідогенерації, до юридичних питань ведення бізнесу. в Україні. Кластер це команда професіоналів, з якими дуже комфортно вести діалог і які роблять багато корисних речей для IT спільноти у місті та країні. Якщо ви ці компанії у Харкові приєднуйтесь, я впевнена, що ви знайдете свою користь.»

Коментарі