VERNA виконала комплекс робіт з побудови IP телефонії, ВОЛЗ, СКС Wi-Fi мереж, для Бандурського МЕЗ, що входить до групи компаній KERNEL

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

На підприємстві замовника компанії VERNA виникла необхідність у розширенні оптоволоконної, Wi-Fi, СКС мереж, які були спроектовані та змонтовані фахівцями VERNA при запуску в експлуатацію олійноекстракційного заводу у с.Бандурка у 2011 році.

Іженери VERNA провели експертизу проекту, запропонували оптимізувати оптичну трасу, підготували повну специфікацію активного мережевого обладнання, підібрали необхідні оптичні компоненти.

  • Виконали комутацію Wi-Fi точок, IР-телефонів, активного мережевого обладнання, робочих місць, СКС.
  • Розширили існуючу на підприємстві IP-телефонію.
  • Встановили промислові комутатори для АСУТП ВОЛЗ і активне комутаційне обладнання для магістральної ВОЛЗ.
  • Підключили до магістральної оптичної мережі два нових вузла – теплову електростанцію і електропідстанції ТП 35кВ.
  • Створили нові і реорганізували старі волоконно-оптичні з’єднання в 5-ти комутаційних центрах.
  • Інтегрували нову СКС в існуючу локальну мережу.

У проекті використовували обладнання Cisco, Siemens, Ericsson-LG, Rittal, Conteg, APC, Digitus, Panduit, LEGRAND, CommScope.


Довідка про Бандурський маслоекстракційний завод

«Бандурський маслоекстракційний завод» – підприємство, яке займається виробництвом соняшникової олії. Створено на базі елеваторних потужностей і розташований в селі Бандурка Миколаївській області.

Входить до групи компаній «Кернел». Кернел – провідний в світі і найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки.

Коментарі