Valtech оголошує про призначення Світлани Герасимової новим керуючим директором Valtech Україна

Valtech оголошує про призначення Світлани Герасимової новим керуючим директором Valtech Україна

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Світлана Герасимова переходить на нову посаду після 7 років роботи у Valtech Ukraine в ролі керівника відділу передпродажних послуг. Артурас Кведеріс, який обіймав позицію керуючого директора Valtech Україна попередні 4 роки, стає регіональним директором.

Світлана вступає в нову роль із 18-річним досвідом роботи на керівних посадах в медіа та ІТ-індустрії, і має глибоке розуміння Valtech Україна — її бізнесу, клієнтів, культури, та людей.

Світлана побудувала кар’єру в інноваційних секторах і компаніях: розпочала свій шлях на одному з перших українських інтернет-порталів — цифровому медіа Bigmir.net як директор з маркетингу, згодом стала керуючим директором Bonnier Business Press Ukraine. Надалі продовжила займатися інноваціями в ІТ-індустрії, що врешті-решт привело її до Valtech. Серед клієнтів, з якими співпрацювала Світлана, великі міжнародні бренди: Dolby, L’Oréal, Philips, P&G, Toyota та Volkswagen.

Завдяки багаторічному досвіду роботи з клієнтами та розробниками, Світлана є ідеальним посередником між запитами клієнтів та технічною реалізацією рішень. Ці навички роблять її важливим гравцем в забезпеченні високого рівня обслуговування, який завжди був в пріоритеті для клієнтів Valtech.

«Ми дуже раді, що Світлана очолюватиме Valtech Ukraine. Вона стане неймовірною перевагою як для наших клієнтів, так і для наших консультантів через її здатність бачити всі сторони бізнесу. Завдяки вражаючому лідерству Артураса, вона бере на себе сильну та зрілу організацію, яка зуміла не тільки втриматися на плаву, але й процвітати в ці жахливі часи, одночасно чудово піклуючись про наших людей. Я впевнений, що Світлана й надалі робитиме Valtech Ukraine чудовим місцем для роботи наших людей і зростаючою силою, з якою варто рахуватися в галузі», — Якоб Васехус, Глобальний менеджер з ІТ-послуг, Valtech.

«Я вступаю на цю посаду з великою вдячністю Артурасу за енергію та відданість, які він вклав у те, щоб зробити Valtech Україна тією дивовижною організацією, якою вона є сьогодні. У світі постійних змін, хороші люди є єдиною константою. Valtech дійсно має унікальну культуру, яка приваблює хороших людей, що прагнуть до змін та розвитку щодня. Я з нетерпінням чекаю продовження дивовижної подорожі, щоб надавати проектам і програмам найвищий рівень відданості, а також сервісу , які знають і люблять наші клієнти», – Світлана Герасимова, керуюча директорка Valtech Україна.

Перехід на нову позицію директора

Останні непрості 4 роки компанію Valtech Україна очолював Артурас Кведеріс, який впевнено передає кермо влади Світлані, щоб обійняти посаду регіонального керуючого директора центрів з ІТ-послуг Valtech в Європі:

«За 4 роки на посаді генерального директора Valtech Україна ми з командою пережили кризу за кризою: від величезної динаміки зростання до пандемії COVID-19, та початку повномасштабної війни в Україні. Але ми завжди виходили з криз сильнішими, ніж раніше. Коли я озираюся назад, я згадую емоції і людей, які пройшли цей дивовижний шлях разом зі мною, і не в останню чергу Світлану. Будучи колегами і партнерами по роботі протягом останніх 7 років вона продемонструвала неперевершене розуміння бізнесу наших клієнтів, розуміння того, що означає справжня трансформація для бізнесу, з одного боку, а з іншого боку, дивовижну відданість нашим людям і спільним успіхам. Її працьовитість та цілеспрямованість не мають собі рівних, і я не маю жодних сумнівів, що вона досягне успіху в своїй новій ролі та сприятиме подальшому розвитку нашої діяльності в Україні,» – зазначив Артурас Кведеріс, регіональний керуючий директор, Valtech Delivery Centers.

На новій посаді Артурас зосередиться на зростанні і масштабуванні сервісів як для Valtech, так і для клієнтів, зміцненні єдності та оптимізації роботи офісів Valtech в Болгарії, Португалії, Польщі, Румунії, Північній Македонії та Україні.

Артурас і Світлана вже приступили до виконання своїх нових обов’язків і продовжуватимуть тісно співпрацювати, оскільки Світлана звітуватиме перед Артурасом, який обійняв посаду регіонального керуючого директора.

Про Valtech

Valtech – міжнародна цифрова агенція з трансформації бізнесу. Ми допомагаємо компаніям бути на крок попереду трендів і взаємодіяти з клієнтами за допомогою цифрових рішень. В результаті оптимізуючи терміни виходу на ринок та рентабельність бізнесу.

Valtech є надійним стратегічним партнером з трансформації бізнесу для багатьох відомих світових брендів, серед яких Toyota, Henkel, Dolby, L’Oréal, Philips, P&G, Volkswagen та багато інших.

Засновані в 1993 році, на сьогодні в компанії працює понад 6 000 професіоналів, серед яких досвідчені дизайнери, маркетологи, аналітики, та розробники у більш ніж 20 країнах світу в 60 офісах. В Україні офіси є в Києві, Дніпрі, Чернігові, Вінниці та Чернівцях.

Послуги Valtech включають стратегічний консалтинг, сервісний дизайн, технологічні послуги та оптимізацію основних цифрових платформ для багатоканального маркетингу та мерчандайзингу.

Більше про Valtech на сайті.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Valtech

Коментарі