У Artjoker новий CEO. Роман Катеринчик залишається у ролі власника, ментора та стратега

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У IT-компанії Artjoker представили нового CEO. Ним став Дмитро Джус, який займав до цього позицію комерційного директора в компанії.

Відзначимо, що Роман Катеринчик, який є засновником Artjoker, та займав позицію CEO протягом 14 років, залишається з компанією в ролі власника, ментора та візіонера.

Головною причиною, чому Роман прийняв рішення призначити CEO, він назвав власний расфокус на паралельні проекти (Роман співвласник двох фінтех продуктів MyCredit і OnCredit).

Як написав Роман у своєму офіційному пості на Facebook,

«Для мене було принципово важливо чесно відповісти собі на питання «Чи здатний я на 100% бути занурений в поточну роботу компанії, або я змушений постійно відволікатися і займатися іншими?». Тому я почав шукати CEO в Artjoker, щоб зберегти за собою роль ментора, власника і візіонера».

Ми попросили нового CEO, Дмитра Джуса, надати коментар про те, які він бачить для себе першочергові завдання на новій посаді:

«Роман залишив після себе блискучу команду, основою ідеології якої є — Лідерство, Взаємодопомога та Відповідальність. Головною своєю метою на першому етапі, я бачу пошук можливостей і ресурсів, за рахунок яких компанія Artjoker зможе зробити швидкий ривок вже зараз – швидка перемога, яка згуртує нас ще сильніше в цей час поки ми трансформуймося».

Харківський IT Кластер вітає Дмитра з новим призначенням, і бажає йому і Artjoker драйву і перемог.

Коментарі