Тиждень з Kids2IT: холодильник з голосовим помічником і VR-костюм 

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер продовжує організовувати ігри Kids2IT в школах Харкова! Протягом усього тижня, з 17.02 до 21.02, Кластер разом з менторами відвідав дві школи, доводячи учням, що світ ІТ – це цілий всесвіт, в якому кожен може знайти напрямок для себе. Які ідеї школярі втілили у пристроях і про те, які були враження після гри, – читайте детальніше у нашій статті!

Школа №154

Перша гра тижня пройшла у школі №154. Менторами гри виступили представники компанії VisiQuate Inc. Спочатку ментори розповіли дітям, як влаштована ІТ-індустрія, які професії зараз у попиті.

1-shkola-scaled-414x552 Тиждень з Kids2IT: холодильник з голосовим помічником і VR-костюм 

Після, школярі розділились на команди і розпочали розробку смартфонів. Одна команда сконструювала безрамочний телефон SoftFire – «Вогонь вашої душі», який заряджається від сонячних батарей. Друга команда розробила гідного конкурента – смартфон Augma – «Початок ери мозку».

Школа №107

Наступна гра відбулась в школі №107. Менторив гру Яків Галкін. На цей раз брали участь діти 8 класів, які вирішили не слідувати правилам і замість телефону розробили холодильник Misha Frozen з голосовим помічником «Окей, Михалич» і інтерактивним дисплеєм.

1-4-scaled-414x311 Тиждень з Kids2IT: холодильник з голосовим помічником і VR-костюм 

Друга команда учнів розробила VR-костюм для геймерів з акустичною системою і відеоекраном для повного занурення у віртуальний світ.

Враження від гри

Усі школярі були раді прийняти участь в іграх. Вони отримали новий досвід, спробували себе в командній роботі і різних професіях.

Яків Галків, ментор гри, поділився своїми емоціями після гри: «Провів деякий час з учнями, ми поговорили про різні ролі в ІТ-індустрії і навіть вигадали невеликий стартап. Із вражаючого – велика частина класу не поспішала тікати з класу після дзвінка і, вже в коридорі, школярі задавали питання про ІТ. Дякую Кластеру за запрошення!»

Харківський ІТ Кластер теж був радий тому, що учні не зупинялись на усталених правилах та ідеях, а просували власні рішення й втілювали їх у девайсах. Напевно, ми ще не раз будемо здивовані креативності і винахідливості наших школярів.

Розкрийте потенціал учнів разом із нами – проведіть свою гру вже зараз!

Реєструйтесь, щоб стати ментором гри!

Довідка про проект

Kharkiv IT Cluster реалізує проект Kids2IT для молоді Харкова та Харківської області. Ми розповідаємо школярам про професії, які представлені в IТ. А також змінюємо стереотип «айтішник — це тільки програміст». Наш проект дозволяє дітям обирати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Коментарі