Kids2IT: ігри 10-14 лютого

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Протягом тижня Харківський ІТ Кластер проводив ігри у школах Харкова. Ментори ігор разом із Кластером побували в трьох школах, розповіли підліткам про професії в ІТ та розробили разом з ними телефони майбутнього. Якими вийшли девайси, і як пройшли батли між учнями, – детальніше читайте в статті!

Школа №167

11 лютого Кластер побував із грою в школі №167. Ментором виступила Марія Войно-Данчишина із компанії CodeIT. В цій школі відбувся перший батл. Обидві команди придумали свій варіант телефону майбутнього, в який увійшли 2 камери, одна з яких висувалась, голосовий помічник і функції для людей з обмеженими можливостями. Звісно, виграла дружба!

photo_2020-02-15_10-22-03-2-1-414x267 Kids2IT: ігри 10-14 лютого

Харківський ліцей при Народній українській академії

Наступного дня, 12 лютого, Кластер провів гру в харківському ліцей при Народній українській академії. На цей раз менторами були Марія Войно-Данчишина і Аліна Петрова із компанії CodeIT. Школярі активно обговорювали кожну деталь смартфонів. Одна команда сконструювала телефон, який видається за участь у житті країни, а друга –  телефон-окуляри.

2-1-scaled-414x311 Kids2IT: ігри 10-14 лютого

Школа №158

13 лютого пройшла гра в школі №158. Менторила гру Анна Колосова із компанії Quantum. Школярі зосередили свою увагу на проблемах екології і розробили телефон у вигляді кола з інноваційного матеріалу. Телефон першої команди заряджається від сонячних батарей, а також швидко розкладається в природньому середовищі після того, як вичерпає термін служби. Друга команда сконструювала телефон з міцною висувною камерою.

3-scaled-414x276 Kids2IT: ігри 10-14 лютого

Всі учні жваво обговорювали пристрої, ділились своїми думками і втілювали у своїх девайсах найсміливіші ідеї. Кластер був приємно здивований тим, що школярі приділяли увагу не тільки розважальним функціям смартфонів, але й турбувались про навколишнє середовище.

Діти залишились задоволеними після гри, адже отримали новий досвід і незабутні враження.

Кластер буде і надалі проводити ігри в школах не тільки Харкова, але й області, щоб показати школярам світ ІТ і можливості росту в ньому. Адже чим більше ми зможемо дати молоді зараз, тим більше вони дадуть країні в майбутньому.

Проведіть свою гру разом з Кластером і внесіть свій вклад у розвиток ІТ-сфери Харкова.

Форма реєстрації для ментора.

Довідка про проект

Kharkiv IT Cluster реалізує проект Kids2IT для молоді Харкова та Харківської області. Ми розповідаємо школярам про професії, які представлені в IТ. А також змінюємо стереотип «айтішник — це тільки програміст». Наш проект дозволяє дітям обирати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Коментарі