Kids2IT: використовуємо голограми в телефонах

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер зібрав учнів із восьми шкіл Чугуєва. Ми не тільки вийшли за межі Харкова, але й зробили це масштабно! Крім того, ми представили один з освітніх проєктів Кластера. Про який проєкт ми розповіли школярам і які ідеї учні використали у своїх розробках — дізнайтесь детальніше в статті!

4 березня ми провели гру Kids2IT у Чугуєві. В організації гри нам допоміг представник УАЛ Харків Іван Чубукін, а ментором став Дмитро Чумаченко, засновник Школи ІТ професіоналів «ProfIT».

Гра пройшла на базі школи №8, проте брали участь учні з восьми шкіл міста! Ми вирішили розділитись на команди. Одна з команд сконструювала телефон під назвою Sheva. Його особливістю була вбудована голограма, яка дозволяє людині побачити усі 3D-об’єкти в реальності.

Друга команда не відставала і розробила телефон-рукавицю. Такий телефон є універсальним: коли людина надягає рукавицю, вона приймає розмір його руки.

Розробки обох команд доповнюють одна іншу. Можливо, це невипадково, адже школярі були раді працювати в командах. Діти не вбачали у своїх однокласниках суперників, а лише партнерів з розробки.

Після гри ми показали дітям відео про проєкт «Вступай в ХА», який показує майбутнім абітурієнтам можливості навчання в Харкові на технічних спеціальностях, розповідає про ВНЗ Харкова, його структуру і можливостях зростання після навчання.

Школярі дізнались багато нового про навчання в Харкові. Крім того, школярі були раді отримати приємні сувеніри від Кластера — браслети «Вступай в ХА».

Враження після гри

Своїми враженнями поділився ментор гри Дмитро Чумаченко: «Не дивлячись на те, що кожна дитина індивідуальна і не схожа одне на одну, коли вони грають у Kids2IT — їх очі горять. Відчувається, що школярі із зацікавленістю знайомляться з ІТ-індустрією. Саме тому завжди приємно долучитись до ініціатив ІТ Кластера».

Школярі дійсно із великою зацікавленістю брали участь у розробці девайсів. Кластер завжди радий можливості навчати дітей новому і показувати ІТ зі сторони, про яку школярі ще не знали.

Хочете стати частиною освітнього проєкту? Реєструйтесь і станьте ментором!

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізує проект Kids2IT для молоді Харкова та Харківської області. Ми розповідаємо школярам про професії, які представлені в IТ. А також змінюємо стереотип «айтішник — це тільки програміст». Наш проект дозволяє дітям обирати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Коментарі