Kids2IT: слухаємо лінзи і заряджаємо годинник на прогулянці

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

25 лютого Харківський ІТ Кластер провів гру Kids2IT в ХСШ №65. Разом з менторами школярі вигадали годинник, який заряджається від сонця, і лінзи, які відновлюють зір і говорять про те, що відбувається навкруги. Як це було, читайте далі!

Гру менторили Олена Ільченко і Олена Ніконенко із компанії VisiQuate Inc. Всього взяли участь у грі 35 школярів, із дев’ятих і десятих класів, тому ми вирішили розбитись на команди та провести невеликий батл.

Перша команда зосередила свою увагу на тому, щоб зробити практичну річ на довгі роки. Їх винаходом був водонепроникний годинник, який заряджається від сонця і має захист від пошкоджень.

Друга команда сфокусувалась на тому, щоб допомогти людям і зробити це з користю для екології. Їх розробка — це лінзи, які вставляються операцією, і допомагають частково відновити зір людині. Керувати лінзами можна за допомогою контролера, корегуючи картинку і слухаючи його підказки. Гасло лінз — «Краса в очах того, хто дивиться».

Школярі із захватом обговорювали кожну деталь розробок і не боялись втілювати найшаленіші ідеї в девайсах. В процесі учні спробували себе в різних ролях: інженера, маркетолога, дизайнера, керівника, і навіть біоінженера.

Кластер був у захопленні від того, що школярі не забували про проблеми сучасності, намагались вигадати те, що змінить життя людей. Безумовно, щоб розробити такі девайси має пройти ще з десяток років, проте прагнення і бажання молоді може прискорити цей процес.

Кластер і надалі буде проводити освітні проєкти, щоб розкрити потенціал школярів, показати їх світ ІТ і як цей світ може змінювати життя людей.

Є бажання стати метором гри? Приєднуйтесь!

Довідка про проект

Kharkiv IT Cluster реалізує проект Kids2IT для молоді Харкова та Харківської області. Ми розповідаємо школярам про професії, які представлені в IТ. А також змінюємо стереотип «айтішник — це тільки програміст». Наш проект дозволяє дітям обирати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Коментарі