“Телефон” Хамелофон “- гра Kids2IT в ліцеї №141”

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

27 листопада Kharkiv IT Cluster провів гру Kids2IT Харківському ліцеї №141. Розібратися в IT професіях і зануритися в світ інноваційних технологій дітям допоміг ментор Олег Головін.

2019-11-27-13.55.08 "Телефон" Хамелофон "- гра Kids2IT в ліцеї №141"

Олег Головін: “Нова школа, нова гра – і абсолютно нові ідеї. З кожним разом помічаєш, що виходить все краще залучати їх до процесу, ще більше долучаючись самому. Дуже тішить “вогонь” в очах дітей, коли починаються раунди і вони геть забувають про все.

Помічаю, що чим старша дитина, тим сильніше вона прив’язана до “реальності”, створеної дорослими: навіть повідомивши перед грою, що потрібно “відходити” від вже наявних і існуючих технологій на користь фантазії, новаторства і креативу – дітвору все ж доводиться “підштовхувати” в сторону більш вільних ідей.

І дуже радієш, знаходячи в них відгук і відчуваючи, як вирує креатив у класі. “

Фішки гри

А ви стикалися колись з тим, що чохол від Вашого телефону категорично не підходить під ваш сьогоднішній образ? Ось команда кластеру – Так!

Учні 141 ліцею проявили високу винахідливість. Їхня ідея – телефон, вбудований в дрон “Хамелофон” з логотипом цієї тварини білого кольору.

 А ви хочете стати ментором і провести свою гру Kids2IT для дітей Харкова та Харківської області?

Тоді реєструйтесь!

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також знищуємо стереотип “айтішник – значить, тільки програміст”. Наш проєкт дозволяє дітям вибрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

 

Коментарі