Гра Kids2IT

Гра Kids2IT – потри слона – заряди телефон!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

6 листопада в 89 ліцеї Kharkiv IT Cluster провів гру Kids2IT з ментором Оленою Кретовою (Founder at Crysberry Recruiting).

На цей раз наш ментор провела гру в своїй школі. Це було корисно учням. Вони на власні очі побачили, що колись випускниця їхнього ліцею реалізувала себе в сфері IT саме в нашому місті! Це допомогло змотивувати учнів, налагодити тісний контакт з ними під час гри і повністю розкрити IT професії для молодого покоління.

Олена Кретова: “89 ліцей – це школа, яку я закінчила в 2007 році. Мене дуже надихнула відкритість, гнучкість і сприйнятливість учнів. Вони легко долучилися до гри, працювали командою, а рівень презентації продукту був просто ТОПчик. І це біологічний клас в розробці ПЗ, який через 7 років буде розвивати біотехнології в Україні 🙂 “

Фішки гри

89 школа розширила уявлення менторів, організаторів і вчителів про те, що таке телефон, як він повинен працювати і від чого заряджатися. Чи пробували ви коли-небудь зарядити телефон, просто потерши його о слоника? А ці діти спробували. І у них вийшло! =)

Анна Жозе да Коста (заступник директора з навчально-виховної роботи): “Учні в повному захваті. Вони навіть не очікували такого підходу до профорієнтаційного заходу. Гра допомагає розширити уявлення дітей про світ IT професій; створює умови для самореалізації учнів; розвиває комунікативні компетенції.”

А ви хочете стати ментором і провести свою гру Kids2IT для дітей Харкова та Харківської області?

Тоді реєструйтесь!

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також знищуємо стереотип “айтішник – значить, тільки програміст”. Наш проєкт дозволяє дітям вибрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. проєкт Kids2IT, учні створюють інноваційну технологію
  2. як пройшов івент Kids2IT
  3. Kids2IT: Як стати Software Engineer в ЕРАМ? Досвід Юрія Давидовського.

Коментарі