Teens2IT

Teens2IT: керівник команди спеціалістів з кібербезпеки

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

27 жовтня Kharkiv IT Cluster провів онлайн-зустріч у рамках проєкту Teens2IT, під час якої учасники познайомилися з компанією EPAM Україна та Віталієм Балашовим, керівником команди спеціалістів з кібербезпеки.

Основні напрями роботи компанії EPAM

«EPAM — компанія-лідер IT-ринку України, яка глобально представлена у понад 60 країнах. Експерти компанії надають сервісні послуги для бізнесів світового рівня, займаються бізнес-консалтингом, технологічним консалтингом, розвивають технологічні спільноти та активно інвестують у розвиток фахівців і підтримку України»,— представляє компанію Віталій.

Дізнатись більше про компанію

Що таке кібербезпека

«Я розпочинав як DevOps, але дуже швидко мені стало нудно, тому я розпочав цікавитися сферою сек’юріті. Зараз ЕРАМ Україна об’єднує в собі найбільшу кількість сек’юріті-спеціалістів, з якими я маю можливість працювати разом», — поділився спікер.

Звичайний день кіберспеціаліста

Білі та чорні хакери

«Як і в будь-якій сфері, в IT є шахраї, які працюють у кіберкриміналі. Це – чорна сторона, чорні хакери, але – і це більш коректна назва – black hat hackers. Білі хакери (або скоріше white hat hackers) у свою чергу захищають організації від шкоди», — пояснив учасникам Віталій.

Як кіберспеціалісти беруть участь в інформаційній війні

Форензік-дослідження та як це стосується кібербезпеки

Віталій працював у лабораторії цифрової криміналістики та відновлював перебіг подій за допомогою інформації на цифрових носіях. Наприклад, з тієї техніки, що вилучили під час обшуку правоохоронні органи, можна вилучити підроблені документи, докази зловмисного втручання в системи і таке інше. Результат таких досліджень направлялись  на висновок судового експерту і сприяли тому, щоб винести відповідний вирок підозрюваному.

Teens2IT: керівник команди спеціалістів з кібербезпеки про ІТ 🔋

Також Віталій поділився зі слухачами тим, як захистити свій інформаційний простір та листування у різних месенджерах, і відповів на запитання глядачів.

Запис зустрічі вже на нашому YouTube-каналі. Переходь і дивись!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Shcho take testuvannia
  2. Teens2IT: Business Systems Support — зустріч з BSS Support Manager
  3. Business Systems Support

Коментарі