Teens To IT: підсумки та враження

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

20 жовтня Kharkiv IT Cluster в партнерстві з комп’ютерною школою Hillel провів шестигодинний марафон з кодування мовою Python для школярів і студентів «Teens To IT».

Пройшов він у рамках тижня програмування ЄС за підтримки міжнародної ініціативи Meet and Code та зібрав в одному залі понад 20 учасників. Для багатьох з них зареєструватися і прийти було сміливим кроком, адже з мовою машин вони до цього жодного разу не стикалися. До того ж, деякі були зовсім юні. Незважаючи на це, викладачі зуміли їх зацікавити. Після двох годин теорії та налаштування робочого середовища учасники взялися виконувати реальні завдання в міні-групах під керівництвом менторів. Мова була обрана невипадково: нескладна, доступна для освоєння навіть підліткам, але разом з цим дає відчути принцип програмування.

Підготувати навчальну програму допомагала офіційний координатор з питань освіти Kharkiv IT Cluster Олеся Ульянова. Вона ж підказала ідеї завдань, щоб учасникам було цікаво протягом всього дня. Найстійкіші з них трималися до кінця. Трохи втомлені, але задоволені, вони дописували фінальні рядки команд, коли на вулиці вже, було темно, а після закінчення заходу отримали сертифікати учасника марафону Teens to IT.

А Kharkiv IT Cluster отримав в скарбничку ще одне досягнення – він приєднався до глобальної ініціативи Meet and Code, відкрив молодим людям світ IT і допоміг їм повірити в свої можливості.

Довідка:

Ініціатива Meet and Code підтримує заходи з програмування і цифрових технологій в Австрії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Німеччини, Угорщини, Казахстані, Польщі, Румунії,  Сербії, Словаччини, Словенії, Швейцарії та України. Її мета – показати дітям і молоді у віці від 8 до 24 років світ програмування та інформаційних технологій. Заходи в рамках ініціативи призначені для того, щоб продемонструвати дітям і молоді, як за допомогою програмування можна втілити в життя найсміливіші творчі ідеї. Завдяки Meet and Code вони можуть дізнатися, як ІТ працюють і впливають на повсякденне життя.

 

Коментарі