Tech women community: місце, де хочеться говорити

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Жінки здатні на все! Крізь перешкоди, соціальні стереотипи та скляні стелі долають Еверест посад, обіймають керівні позиції в провідних компаніях. Це перемоги. Але важливо говорити й про життя по той бік успіху та торкатися поінтів, що турбують.

Саме про це Tech women community.

Tech-women-Community-1-scaled-414x276 Tech women community: місце, де хочеться говорити

27 січня о 16:00 відбувся старт проєкту про жінок, а головне — для жінок. Тема доволі мотиваційна — «Ми можемо все. Виклики, що стоять перед сучасними працівницями та як їх долати». Презентувала тему для обговорення спікерка Світлана Петерсен, Vice President of Delivery of TEAM International. Теми, на які ми говорили:

  • Жінка vs чоловік у бізнесі.
  • Родина, дім, кар’єра — баланс: міф чи реальність.
  • Що сучасні компанії можуть зробити для підтримки працівниць.

Зустріч пройшла у затишку та приємній атмосфері однодумиць: дві години в офісі одного з мемберів Kharkiv IT Cluster компанії TEAM International зібралися представниці керівних посад IT-сфери за смаколиками, шампанським та питаннями насущними.

Гості залюбки ділилися власними турботами та страхами, яскраво описували ситуації з життя, розповідали, сміялися та підтримували одна одну. В очах — розуміння. У серці — наснага. У голові — рішення! У вирі розмови народжувалась істина, а теми не закінчувалися — вони невичерпні, а отже наступні зустрічі пройдуть не менш інформативно та щиро.

«Ми створюємо спільноту, в якій ми разом ставатимемо сильнішими: будемо обговорювати наші виклики та успіхи, запрошувати спікерів на теми, які важливі нам, як сучасним жінкам. А головне — об’єднаємося навколо наших спільних інтересів: не лише щодо успішного ведення бізнесу, особистого та професійного зростання, а й за бажанням побалакати про стиль, сім’ю та красу. Ми об’єднуємо жінок-професіоналів, які один одного мотивують, підтримують та разом досягають більшого», — коментує зустріч Світлана Петерсен, Vice President of Delivery of TEAM International.

Tech-women-Community-2-scaled-414x276 Tech women community: місце, де хочеться говорити

Tech women community — це джерело натхнення та позитивних емоцій, які необхідні жінкам на керівних посадах. А щоб завжди бути поруч з новинами проєкту, стукайте у двері сайту, на вас чекають!

Kharkiv IT Cluster чекає на вас на наступних мітапах!

Рекомендовані матеріали

  1. Tech Women CommunITy
  2. Виклики для ІТ-керівниці у 2023 та як їм протистояти — Tech Women CommunITy

Коментарі