studenty-povertayutsya-v-harkiv

Студенти повертаються в Харків

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

     Україна продовжує виявляти неймовірну силу та стійкість у важкі часи, і Харків, як одне з великих міст країни, стає прикладом відновлення та надії. Одним з найбільш обтяжливих випробувань для Харкова була неспокійна ситуація в країні. Проте, порівняльна статистика вступу на 2022 та 2023 рік  свідчить про інтерес студентів до ІТ-освіти в Харкові.

     У порівнянні між 2022 та 2023 роками видно вражаючий ріст кількості студентів, які обрали Харків для своєї ІТ-освіти.

Результати вступу в Харкові на спеціальності 12-ї галузі:

  • в 2022 році: 1943 студентів
  • в 2023 році: 2268 студентів

Zarahovano-studentiv-v-Harkovi Студенти повертаються в Харків

     Спостереження свідчать про те, що Харків значно підвищив свою привабливість для майбутніх студентів. Причому, це сталося в умовах складних подій в Україні.

Чому студенти обирають Харків?

     Перш за все, місто славиться своєю традиційною високою якістю ІТ-освіти та наявністю великої кількості освітніх закладів. Крім того, Харків завжди був важливим ІТ-центром України, і молодь цінує можливість навчання в такому інноваційному середовищі.

     Ситуація, коли студенти не зважають на важливі виклики та вибирають Харків для свого навчання, є чітким показником того, що місто відновлює своє життя та залишається центром ІТ-освіти та розвитку навіть у найскладніші часи. Серед наших молодих громадян є багато тих, хто вірить у майбутнє України та віддає перевагу навчанню в місті, яке завжди було символом надії та віри у світле майбутнє.

     Kharkiv IT Cluster залишається вдячним і гордим тим студентам, які обрали наше місто для навчання, і готовий допомагати їм у їхньому професійному розвитку та досягненні нових висот в ІТ-галузі. Наша спільнота вітає та підтримує всіх студентів, які долучаються до нашого великого роду – роду тих, хто вірить у майбутнє та готовий працювати над його будівництвом, незважаючи на всі виклики. 

Харків відновлює своє життя, а студенти – це одна із головних сила, що рухає цей процес вперед!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagramstudenty-povertayutsya-v-harkiv1

Рекомендовані матеріали

  1. vstup-2023-seriyu-vebinariv-dlya-abituriyentiv-zaversheno

Коментарі