Стартувала нова магістерська програма за підтримки Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Третій тиждень поспіль група студентів Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна вивчає стратегічні комунікації та нові медіа в рамках нової магістратури, яка стартувала за підтримки Kharkiv IT Cluster.

Навчальна програма запущена з нового навчального року на базі кафедри прикладної соціології і соціальних комунікацій і спрямована на те, щоб дати студентам комплексне розуміння процесу комунікацій на стратегічному рівні в сучасну епоху діджіталізаціі. Сьогодні недостатньо вміти користуватися функціоналом і основними інструментами, щоб стати продуктивним фахівцем. Необхідно розуміти принципи формування стратегії, її взаємозв’язок зі стратегією бізнесу або організації, щоб правильно формулювати месиджи і управляти командою цифрового маркетингу.

«Навчання передбачає оптимальний баланс теорії та практики, міждисциплінарність і можливість для студентів проходити практику на базі компаній-учасників Кластеру. Ми розробляли курси таким чином, щоб компаніям не довелося доучувати наших випускників перед тим, як допустити їх до виконання реальних завдань», – зазначила Олеся Ульянова, Координатор з питань освіти Kharkiv IT Cluster.

Викладачами виступили співробітники IT компаній. У деяких є вчений ступінь.

Цикл дисциплін включає в себе вивчення кризових комунікацій, маркетингу і просування на онлайн ресурсах, створення і управління контентом, копірайтинг, SMM і SEO, а також особливості роботи в жвавому інформаційному просторі.

“Ми, нарешті, втілили ідею поєднати в одній освітній програмі навчання технологіям і соціально-гуманітарним дослідженням. Кафедра забезпечує теоретичну підготовку, а ось за практичними знаннями ми звернулися до бізнесу”, – відзначає в.о. завідувача кафедри Прикладної соціології і соціальних комунікацій університету Сергій Аксьонов. Він також додав, що оскільки більше 60% комунікацій проходить в Інтернеті, ринок потребує фахівців, підготовка яких поєднує в собі знання гуманітарної і технічної складової роботи в соціальних медіа.

Після закінчення навчання випускники програми зможуть працювати на телебаченні, в інтернет ЗМІ, прес-службах компаній і громадських організацій, а також маркетингових відділах і агентствах.

 

Коментарі