Співпраця Kharkiv IT Cluster і "Асоціації приватних роботодавців": спільний захист прав підприємців

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

28 січня відбулася прес-конференція “Втручання держави в підприємницьку діяльність. Обшук Promodo”, в якій брали участь CEO Promodo і один із засновників Kharkiv IT Cluster Олександр Колб, президент “Асоціації приватних роботодавців” Олександр Чумак, юрист компанії Promodo Ілля Крюков, депутат харківської міської ради Тарас Ситенко, адвокат Kharkiv IT Cluster Дмитро Лазебний, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster Наталія Виноградська. Вони виступили зі спільною заявою про консолідацію зусиль для вирішення спільних проблем, що виникають у правовому полі.
Восени 2015 року Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про співпрацю з “Асоціацією приватних роботодавців”. В рамках домовленості сторони надають одна одній двосторонню інформаційну підтримку, а також прагнуть поліпшити умови для підприємництва в Харкові.
Крім того, Kharkiv IT Cluster продемонстрував ефективність проекту IT Legal Support – гаряча лінія колл-центру і консультаційна служба з юридичних питань. Дмитро Лабезний висловив позицію організації: Kharkiv IT Cluster має намір сприяти системним змінам в питаннях взаємодії держави та бізнес-структур, а також захищати інтереси IT-підприємців. Олександр Колб заявив, що продовжить діяльність, спрямовану на розвиток IT-екосистеми Харкова і не планує релокацію головного офісу компанії в інше місто або країну. Наталія Виноградська підкреслила, що консолідація сил таких організацій, як Kharkiv IT Cluster та “Асоціації приватних роботодавців” значно прискорить процес впровадження позитивних змін!
[wonderplugin_slider id=”48″]

Коментарі