SoftServe відкриває офіс в Дубаї

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
SoftServe відкриває новий офіс в Дубаї для підтримки клієнтів в близькосхідному регіоні, кількість яких стрімко зростає.

SoftServe працює на Близькому Сході з 2018 року, постачаючи рішення для великих бізнесових конгломерацій у сферах торгівлі, фінансів та енергетичного сектору. Близький Схід на сьогодні є хабом, який швидко розвивається та приваблює інвестиції, а також місцем, де збільшується кількість населення так само як і можливості для діяльності поза межами сектору нафтовидобування. Відтак, цей регіон займає ключову позицію в стратегії росту SoftServe. Новий офіс компанії розташований в бізнес-центрі Dubai Internet City.

На сьогодні, ми спостерігаємо збільшення попиту на програмне забезпечення та цифрову трансформацію в цьому регіоні і ми раді, що можемо представити нашу експертизу. Наш новий офіс дозволить краще забезпечувати та підтримувати наших клієнтів, розробляючи інновації в напрямках штучного інтелекту, машинного навчання, хмарних рішень, та рішень цифрового банкінгу. Ми очікуємо побудувати довготривалі та сталі відносини на Близькому Сході, надаючи найактуальніші технологічні рішення та сервіси. Наша присутність в локації є черговим еволюційним кроком в розвитку ключових ринків регіону”, коментує Володимир Семенишин, Executive Vice President EMEA at SoftServe.

Репутація Дубай як провідного центру досліджень та розробок у галузях, що розвиваються, добре відома саме використанням нових технологій. Зростаючий попит на ІТ-послуги на Близькому Сході в поєднанні з перевіреними сервісами SoftServe у сфері торгівлі, фінансових послуг, виробництва, охорони здоров’я та нафтогазової індустрії, відкриває нові можливості для розширення портфоліо компанії.

Новий офіс SoftServe у Дубаї пропонуватиме клієнтам повний спектр послуг, від консалтингу до управління проектами, впровадження рішень та їх постійної підтримки. Окрім напрямку business development, в офісі також працюватимуть розробники. В компанії кажуть, офіс в Дубаї стане місцем частих відвідин працівників, клієнтів та партнерів, адже тісні бізнес-зв’язки та особисті контакти є важливою культурною особливістю регіону. Загалом, протягом 2019-2020 років, в ОАЕ відбулось 150 бізнес-відряджень працівників компанії.

SoftServe є партнером Google Cloud, Amazon Web Services, Microsoft Azure, що дозволить продемонструвати в регіоні експертизу, визнану світовими корпораціями – від найсучасніших технологічних рішень, управління великими даними, хмарної архітектури до кращих практик AWS для бізнесу та рішень на основі технологій Microsoft.


Про компанію

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).

Компанія працює над понад 900 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

Рекомендовані матеріали

  1. Авенга відкриває новий офіс у Порто

Коментарі