SoftServe спільно з Харківськими університетами впроваджував іноваційні формати навчання студентів: DevOps та TAQC Crash-курси

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Протягом останніх двох місяців студенти Харківського національного університету радіоелектроніки та Харківського авіаційного інституту вивчали IT в сучасному інноваційному форматі. SoftServe запустив DevOps та TAQC курси та оснастив навчальну лабораторію в одному з вищих навчальних закладів міста. 

 

Програма курсів базується на концепції дуальної освіти: лекції та воркшопи від практикуючих  DevOps інженерів та практичні заняття від викладачів університетів. Особливістю crash-курсів від SoftServe є саме експеримент з формою їх інтеграції в навчальну програму: у Харківському національному університеті радіоелектроніки курси проводились факультативно, тоді як в Харківському авіаційному інституті – це вже були повноцінні заняття в рамках існуючої дисципліни. 

 

SoftServe лідери на ІТ ринку України по найму джуніорів, наша IT Академія готує до 1000 Junior фахівців щороку. За останній рік ми запровадили низку нових форматів навчання студентів: інтернатура, crash-курси, інкубатори, тощо – все це допомагає нам створювати для молоді якісну площадку для ефективного старту в ІТ, – В’ячеслав Лаптєв, IT Educational Program Manager.

 

До слова, 16 грудня в Харкові стартує 3-місячна стипендіальна програма R&D Incubator від SoftServe для студентів старших курсів технічних спеціальностей. 

Коментарі