SoftServe отримав перемогу у конкурсі HR Brand Award у номінації «Світ»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

12 грудня відбулося оголошення результатів конкурсу найбільш прогресивних ініціатив в галузі HR. Проект під назвою «Успішний старт кар’єри в ІТ» компанії SoftServe посів перше місце у номінації «Світ». Друге місце у номінації здобув проект «Skillotron» від DataArt, третє місце отримав проект «Майстерність без меж» від Інтерпайп. 

«Успішний старт кар’єри в ІТ»  – це системний та масштабний проект SoftServe, що має на меті започаткувати системні перетворення у вищій технологічній освіті. Зокрема, компанія працює над тим, аби популяризувати професію серед школярів та студентів і зацікавити їх роботою в ІТ-сфері; надати більше можливостей студентам отримати якісні та сучасні знання – як в межах ВНЗ, так і поза ним; допомогти талановитій молоді розпочати кар’єру в ІТ.

«Ми маємо комплексну програму, завдяки якій взаємодіємо з навчальними установами, школярами та студентами, та ІТ-середовищем загалом. Це дозволяє нам підвищувати рівень необхідних знань серед початківців у професії для старту роботи в ІТ, залучати в компанію талановиту молодь та упродовж багатьох років незмінно бути одним з найбажаніших працедавців в Україні», – Галина Даців, віце-президент з питань навчання та розвитку персоналу SoftServe.

Загалом у напрямку покращення ІТ-освіти SoftServe працює упродовж багатьох років. Компанія долучається до розробки нових навчальних програм у ВНЗ, відкриває власні факультативи з технічних дисциплін, оснащує лабораторії з Інтернету Речей, робототехніки, тощо. 

Серед нових форматів навчання, впроваджених SoftServe упродовж останнього року: літні/зимові ІТ-школи,  R&D та Social інкубатори (стипендійна програма), факультативи та додаткові навчальні курси SoftServe на базі університетів, близько 150 конференцій/мітапів/воркшопів/хакатонів на рік.

За результатами проекту SoftServe y 2018р. став першим місцем роботи для 1148 новачків рівня junior (+60% в порівнянні з 2017 р., та найвищий показник на ринку ІТ в Україні). Щороку ІТ Академія SoftServe готує близько 1000 випускників за низкою ІТ-курсів, 70% з них отримують запрошення на роботу в компані. Загалом, з 2005 року навчання у ІТ Академії SoftServe пройшли понад 10 000 випускників.

 

SoftServe бере участь у Премії HR-Бренд четвертий рік поспіль і вчетверте здобуває перемогу. Торік проект «Побудова Employee Value Proposition» компанії SoftServe посів третє місце в номінації «Світ».

Коментарі