Що послухати. Подкасти про програмування

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Набридли всі ті незручності, які виникають, коли читаєш книжки? Потрібно знайти зручне положення, гарне освітлення, тихе місце…

Але ж можна слухати подкасти! Можеш їхати на роботу, снідати, займатися спортом або засмагати на пляжі — концентрована інформація буде вся твоя!

Лови добірку подкастів для програмістів і всіх, хто має справу з кодом:

  • Хочу в Геймдев. Ідеальний подкаст для тих, хто мріє працювати в геймдев, проте не розуміє, з чого починати, куди йти та як узагалі все це працює. До того ж, подкаст підходить для майбутніх розробників, а також для маркетологів, дизайнерів і менеджерів.
  • Software Development podCAST. Програмування, програмування і ще раз програмування. Нічого зайвого: концентрована інформація, досвід, поради.
  • Devhell. Розбір складних технічних питань у поєднанні з гумором — саме те, що ти любиш. Ведучі Кріс Харджес (Chris Hartjes) та Ед Фінклер (Ed Finkler) простими словами розкажуть про складне.
  • Changelog. Подкаст ідеально підходить для ІТ-фахівців, які бажають бути в курсі всіх останніх новин. Крім того, широкий вибір тем вразить будь-кого.

Навіть не вибирай — вмикай перший подкаст і насолоджуйся корисною інформацією. Адже кожен із підібраних подкастів — справжня знахідка, гарантуємо!

Як завжди, маленька порада: користуйся сервісом Google Подкасти, адже він максимально зручний та безкоштовний!

Проводь літо з користю разом із Харківським ІТ Кластером і чекай на нову добірку!

Коментарі