Що послухати: подкасти для дизайнерів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Уже прослухали подкасти, які ми рекомендували? Не хвилюйтеся — нова добірка вже тут!

Ми підготували соковиту добірку подкастів для дизайнерів — творіть і слухайте одночасно! А слухаючи деякі подкасти, ще й прокачуйте знання англійської мови — це стане в нагоді в професії:

  • Design Matters. Ведуча подкасту Деббі Мілман спілкується з керівниками студій і креативних агентств, обговорює з ними новинки дизайну та останні гучні рішення.
  • «Дизайн простий». Подкаст ведуть Євген Єгоров та Павло Ярец, розповідаючи про digital-галузь. Хлопці міркують про важливість дизайну, дають поради для новачків і діляться власним досвідом.
  • High Resolution. Серія подкастів, у яких 25 дизайнерів із таких компаній, як Google, Facebook, Behance, Ebay, розповідають про свій професійний шлях, дають поради та розмірковують над новинками в дизайні.
  • What is Wrong with UX. Ведучі подкасту — Кейт Раттер і Лора Клейн — відкрито й без сорому обговорюють гучні кейси в UX-дизайні, діляться думками та безупинно сперечаються на різні теми: про стандарти в дизайні, рішення відомих компаній і студій.

Порада від Харківського ІТ Кластера: слухайте подкасти на таких платформах, як Google Podcasts, Apple Podcasts, Overcast, Castro, а також на YouTube — там велика кількість корисної інформації. Адже подкасти — це можливість отримати нові знання та заощадити час.

Чекайте нову добірку від Харківського ІТ Кластера. Пишіть у коментарях в соціальних мережах, на яку тему ви б хотіли добірку подкастів!

Коментарі