Що подивитись. Фільми про майбутнє

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Вчені тільки й мріють про майбутнє з високими технологіями: літаючі машини, комп’ютеризація та максимальна автоматизованість.

Кожне покоління уявляє це по-своєму. Тож лови добірку фільмів, у яких режисери втілили своє бачення майбутнього світу.

  • «Вихідний код». За допомогою коду катастрофи вчені повторно відтворюють вибух потягу. Головний герой потрапляє в тіло невідомого чоловіка, щоб виявити винуватця катастрофи. Фанати Джейка Джилленхола будуть у захваті. =)
  • «Апгрейд». Головного героя частково паралізує. Один із вчених пропонує йому допомогу — імплантувати комп’ютерний чіп Stem із власним розумом. Та чи вдасться герою контролювати такий апгрейд свого тіла — дивіться у фільмі.
  • «Self/less. Ціна безсмертя». Вчені змогли побороти смерть — переміщувати свідомість померлого в тіло молодої людини. Головний герой погоджується на нове тіло, та чи готовий він до його минулого?
  • «Рівні». Емоції та фізичний контакт у майбутньому — незаконні дії. Їх прояв визначається як «синдром громадської свідомості». Та чи всі в «колективі» готові позбутись заборонених відчуттів?

Обирай фільм і дізнавайся про можливе майбутнє людства. Крім того, не забудь передивитись «Голодні ігри», які не увійшли до нашої добірки, проте заслуговують на твою увагу. =)

Позначай друзів, з якими хочеш переглянути ці фільми, і пиши в коментарях в Instagram чи Facebook, яке майбутнє чекає на людство на твою думку.

Чекай на нову підбірку від Харківського ІТ Кластера!

Коментарі