Рятуємо планету разом з Kids2IT

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

31 січня ІТ Cluster з продовженням сезону ігр для школярів увірвався в ХСШ №51. Менторами виступили представники компанії INSART Роман Пугачов і Катерина Пилипенко. В цей раз ми підкорювали нові вершини – команди вигадували концепцію глибоководного апарату для очистки океану від сміття та наклейку-датчик емоцій. Про враження та процес розробки — детальніше читайте у статті!

У грі брали участь учні десятих класів. Діти активно обговорювали майбутні девайси, їх розробку та подальший продаж. Для кожної з тем був вигаданий дизайн, стратегія розробки, застосування і навіть логотипи продуктів. 

photo_2020-02-13_15-09-59-2-1 Рятуємо планету разом з Kids2IT

Нові професії — нові можливості

Враженнями поділилась Пономарьова Юлія Михайлівна, заступник директора школи: «Дуже цікавий та потрібний захід. Особливо, коли бачиш, як діти по-іншому розкриваються, зовсім з іншої сторони»

Дійсно, гра відкрила дітям нові сторони вже знайомих професій. Вони спробували себе у ролях розробників, дизайнерів та маркетологів. Крім того, діти навчились командній роботі, а кожен з них у ході дискусій вніс свій вклад у проект. 

Ми впевнені, що такий досвід обов’язково допоможе школярам в майбутньому з правильним вибором професії. Адже так ми будемо здатні покращити сферу освіти, а завдяки таким проектам – планету. 

Можливо, ви хочете бути менторами і показати нові горизонти розвитку для школярів? 

Тоді розпочинайте гру та приєднуйтесь!

Довідка про проект

Kharkiv IT Cluster реалізує проект Kids2IT для молоді Харкова та Харківської області. Ми розповідаємо школярам про професії, які представлені в IТ. А також змінюємо стереотип «айтішник — це тільки програміст». Наш проект дозволяє дітям обирати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Коментарі