Kharkiv IT Cluster розширює межі разом з Kids2IT!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Гра Kids2IT руйнує межі міста та вривається з новими ідеями в Солоніцевський ліцей №1. Разом ми розробили браслет Fresh-call з лінзами для запису фото і відео, а також чіп Eyebrain для передачі лінзам сигналу. Детальніше про девайси майбутнього і про процес їх створення – читайте в статті!

В грі приймали участь 40 учнів дев’ятих та десятих класів. Ментором гри виступила Тетяна Сенчук, представниця Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова. Спочатку Тетяна розповіла про професії в ІТ-індустрії. Школярі дізнались, що світ ІТ різноманітний, і кожен може знайти себе в ньому. 

Після учні розділились на дві команди та розробляли два пов’язаних між собою девайси. Перша команда взялась за розробку браслета Fresh-call з інноваційними лінзами, які дозволяють робити фото і відео. Друга команда вигадувала чіп Eyebrain, який вживлюється у шию в кістковий мозок та передає сигнал на екран лінз.

photo_2020-02-05_16-30-51 Kharkiv IT Cluster розширює межі разом з Kids2IT!

Не дивлячись на складність проектів, школярі швидко розпочали роботу і активно обговорювали кожну деталь своїх винаходів. Учні продумали дизайн, використання та подальші продажі пристроїв. Така кількість процесів дозволила школярам відчути специфіку різних професій: інженера, маркетолога, дизайнера і керівника проекту.

Враження після гри

Своїми враженнями від гри поділився директор школи Околичний Ігор Федорович: «Формат проведення гри цікавий і, найголовніше, корисний. Ідея, щоб діти працювали в команді, дуже прогресивна. Гра дуже сподобалась, а враження від неї тільки найяскравіші».

Тая, учениця ліцею, була рада прийняти участь у грі та винесла для себе багато нового: «Мені найбільше сподобалось те, що ми працювали в команді. У нас з’явився новий досвід. Ми дізнались багато різних професій, які будуть корисними у майбутньому».

Впевнені, що дітям надовго запам’ятається гра, а в майбутньому вони зможуть застосувати цей досвід на практиці та не помилитись у виборі спеціалізації.

Kharkiv ІТ Cluster планує і надалі розширювати свої кордони і виходити за межі не тільки міста, але й Харківської області.

Можливо, ви бажаєте бути ментором і стати частиною проекту? 

Тоді приєднуйтесь!

А також читайте про інші ігри проекту!

Довідка про проект

Kharkiv IT Cluster реалізує проект Kids2IT для молоді Харкова та Харківської області. Ми розповідаємо школярам про професії, які представлені в IТ. А також змінюємо стереотип «айтішник — це тільки програміст». Наш проект дозволяє дітям обирати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Коментарі