Інтернет речей та Розумний будинок — воркшоп для студентів

IT Cluster IT Cluster

Проект Харківського IT Кластера Open IT досяг свого екватора. 25 квітня відбувся черговий воркшоп для студентів харківських вишів, присвячений актуальній темі Інтернету речей і розумного будинку. Провів його Ігор Діцький, керівник відділу досліджень і розробок компанії СП “Радміртех” в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М.Бекетова.

Цифрова електроніка не стоїть на місці, а Інтернет речей став одним з основних аспектів четвертої промислової революції, так почав виступ спікер. Ці технології дозволяють підвищити продуктивність праці, оптимізувати ресурси та одночасно стимулюють розвиток сенсорних мереж.

Малі габарити, мікроспоживання, невеликий обсяг і суворі вимоги до надійності і захищеності даних, що передаються, є цілими векторами завдань, які стоять перед розробниками таких систем. Захист особистої інформації користувачів від витоку, а також відсутність універсальних протоколів передачі даних є викликами нового часу і темами для дискусій на міжнародних конференціях з IoT.

Наступна лекція проекту Open IT на тему “Data science & Big Data” відбудеться 15 травня в ХНАДУ. Учасники трьох воркшопів циклу проекту Open IT приймаються до закритого клубу Junior Club!

Коментарі