Інтернет речей та Розумний будинок — воркшоп для студентів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Проект Харківського IT Кластера Open IT досяг свого екватора. 25 квітня відбувся черговий воркшоп для студентів харківських вишів, присвячений актуальній темі Інтернету речей і розумного будинку. Провів його Ігор Діцький, керівник відділу досліджень і розробок компанії СП “Радміртех” в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М.Бекетова.

Цифрова електроніка не стоїть на місці, а Інтернет речей став одним з основних аспектів четвертої промислової революції, так почав виступ спікер. Ці технології дозволяють підвищити продуктивність праці, оптимізувати ресурси та одночасно стимулюють розвиток сенсорних мереж.

Малі габарити, мікроспоживання, невеликий обсяг і суворі вимоги до надійності і захищеності даних, що передаються, є цілими векторами завдань, які стоять перед розробниками таких систем. Захист особистої інформації користувачів від витоку, а також відсутність універсальних протоколів передачі даних є викликами нового часу і темами для дискусій на міжнародних конференціях з IoT.

Наступна лекція проекту Open IT на тему “Data science & Big Data” відбудеться 15 травня в ХНАДУ. Учасники трьох воркшопів циклу проекту Open IT приймаються до закритого клубу Junior Club!

Коментарі