Kharkiv IT Cluster провів воркшоп з Data Science & Big Data

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті 15 травня для студентів харківських вишів відбулася лекція, присвячена “Data Science & Big Data”. Провів її Олександр Долгарев, Chief technology officer і засновник компанії Quantum.

Це вже четвертий захід в рамках проекту Харківського IT Кластеру Open IT, мета якого – показати молоді різноманіття напрямків і професій IT галузі.

Data Science – це сфера, яка займається збором, обробкою і аналізом даних. Спікер назвав її своєрідним міксом статистики, математики, програмування та процесів розв’язання проблем новими методами.

Олександр розповів, що технологія Big Data може використовуватися в процесі пошуку найбільш якісних инсайтів для прийняття ефективних стратегічних рішень. Великий обсяг, висока швидкість росту обсягу даних і їх різноманіття – це три визначальні характеристики Big Data.

Учасники із зацікавленістю слухали про те, як Big Data застосовується в пошукових системах в інтернеті, digital рекламі, рекомендаційних і фінансових системах.

“Масштаби Big Data досягають космічних розмірів”, – підкреслив спікер.

Наступна лекція проекту Open IT на тему “Embedded Systems” відбудеться 22 травня у Науковому парку “Синергія” на базі ХНУРЕ. І на цьому заході ще одна група учасників отримає сертифікати, які означають доступ до закритого клубу Junior Club.

В цілому в проекті залишилося ще два воркшопи: про Embedded Systems (22.05) і про професію DevOps (30.05).

Коментарі