Проект SoftServe отримав перемогу у конкурсі HR Brand

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

4 грудня у Києві відбулась підсумкова конференція HR Brand Award 2018, де оголосили імена цьогорічних переможців конкурсу найбільш прогресивних ініціатив в галузі HR. Проект під назвою «Побудова Employee Value Proposition» компанії SoftServe посів третє місце в номінації «Світ».

«ІТ-індустрія росте надзвичайно швидкими темпами і  конкуренція за найкращих кандидатів серед ІТ компаній лише посилюється. У SoftServe ми ростемо на понад 20% щороку, наймаємо нового працівника в компанію щогодини і постійно маємо понад 300 відкритих вакансій – розповідає Анна Сологуб, Директор з HR Маркетингу у SoftServe. – У таких умовах питання розвитку бренду працедавця, наших комунікацій та ініціатив для утримання працівників та залучення кращих талантів в компанію набувають стратегічної ваги».

У грудні 2017, SoftServe розпочав роботу над Employee Value Proposition (EVP, Ціннісна пропозиція роботодавця). Завдання цього проекту – з’ясувати як цільова аудиторія сприймає компанію та якими є очікування працівників щодо роботи у SoftServe. За результатами цього дослідження ми відшукали актуальні точки дотику, де інтенції кандидатів перетинаються з корпоративними цінностями,  виявили інсайти, розробили EVP, змінили тональність і наповнення коропративних комунікацій та почали застосовувати відповідний контент через усі комунікаційні канали.

Впродовж першого етапу роботи над проектом ми провели інтерв’ю з 80-ма працівниками в Україні, Польщі та Болгарії, 54-ма зовнішніми технічними кандидатами та 40-ка колишніми працівниками компанії. Отримані результати стали основою для роботи над EVP. Над проектом працювали спеціалісти HR та маркетингу, а також креативна агенція Fedoriv. Напрацювавши концепцію, ми презентували її топ-менеджменту компанії, а також фокус-групі серед працівників компанії, аби пересвідчитись, що вона резонує з командою. Після того, ми почали втілювати оновлену EVP в усі наші матеріали та канали комунікації: соціальні мережі, описи вакансій, події, внутрішні комунікації, рекламні кампанії, та комунікації з кандидатами.

“Як наслідок, нам вдалося створити єдину платформу для брендових комунікацій, стилю, звучання та інших атрибутів, що створюють асоціації з SoftServe, – говорить Зеновій Павлюк, Employer Branding Manager у SoftServe. – Після запуску EVP ми відзначили 49% ріст кількості отриманих резюме, а також 23% зростання рекомендованих нашими колегами кандидатів у реферальній програмі SoftServe. Такий позитивний досвід на українському ринку ми плануємо використати і поширити на іноземні ринки, включаючи Польщу та Болгарію”.

SoftServe бере участь у Премії HR-Бренд третій рік поспіль і втретє здобуває перемогу. Торік проект “Цифрові рішення для залучення працівників до управління компанії” переміг у номінації “Трансформація бізнесу: цифрові рішення та інновації” та був відзначений у номінації “Розумні інструменти для розумних людей”. У 2017 році SoftServe посів перше місце конкурсу у номінації «Світ» за проект “Побудова навчальної екосистеми для розвитку працівників.

Коментарі