Kids2IT_site-min

Про Kharkiv IT Cluster здобувачам освіти кафедри «Менеджменту» НТУ «ХПІ»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

27 вересня відбулася презентаційна зустріч-знайомство з Харківським ІТ Кластером у межах реалізації «Меморандуму про партнерство й співпрацю» на запрошення завідувачки кафедри «Менеджменту» НТУ «ХПІ» Прохоренко Олени Вікторівни.

На зустріч долучилися 34 студенти 1-4 курсів кафедри.

Під час зустрічі Олена Лоєнко, керівниця освітніх проєктів і програм Харківського ІТ Кластера, розповіла студентам про:
  • Харківський ІТ Кластер;
  • тенденції ІТ-індустрії в Україні та що вона охоплює;
  • перспективи майбутніх айтівців та останні результати дослідження ІТ середовища спільнотою DOU.

«ІТ — одна з найбільш динамічних галузей економіки України. Згідно з новими викликами ІТ також зазнає змін. На сьогодні відбулося зрівняння кількості айтівців у продукті й аутсорсі: їх по 40%. 85% айтівців повністю чи переважно працюють віддалено. ІТ залишається привабливою для молоді й зараз компанії все частіше потребують фахівців, які мають фундаментальні знання.

Тому саме зараз кожен студент має спрямувати свої зусилля на засвоєння знань під час навчання в університеті», — поділилася Олена Лоєнко.

Найважливішою частиною зустрічі було знайомство з проєктами, які ініціює освітня команда Кластера для студентів, а саме, Open IT, Junior Club, Guest EDU, Boot Camp. Окрім цього Олена наголосила, що студенти університетів-партнерів мають можливість проходити практику з можливістю подальшого працевлаштування в компаніях, які входять до спільноти Харківського ІТ Кластера.

«Харківський ІТ Кластер нещодавно презентував оновлені матриці компетентностей Junior-фахівців, за 10-ма найактуальнішими напрямками на ІТ-ринку, а саме: QA, JavaScript, Python, Java, Графічний дизайн, UI/UX, Project Manager, 3d-artist, DevOps, Кібербезпека» – наголосила Олена Лоєнко.

Зустріч минула активно, інформативно й цікаво. А в кінці всі учасники мали змогу взяти участь у розіграші й виграти пам’ятні подарунки.

Дякуємо кафедрі менеджменту НТУ «ХПІ» за запрошення й усім, хто долучився, адже разом ми будуємо краще майбутнє для України!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. skill-matrix-klyuch-do-uspishnoyi-karyery-v-it-dlya-junior-ta-trainee-kandydativ

Коментарі