Представники Kharkiv IT Cluster зустрілися з Генеральним консулом США в Україні Вільямом Бистрянським

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster провів неформальну зустріч з Генеральним консулом США в Україні Вільямом Бистрянським. Захід відбувся в офісі компанії-учасника кластеру AltexSoft. 15 IT-підприємців мали можливість задати питання гостю, дізнатися всі тонкощі оформлення візових документів, а також секрети техаського барбекю.
Генеральний консул США в Україні Вільям Бистрянськи зустрівся з представниками IT-спільноти Харкова і поставив їм кілька запитань. Найбільше його цікавило, як залучити людей, які можуть отримати візи в США до цього процесу. Сьогодні Посольство США в Україні відкриває в два рази більше віз для українців, ніж десять років тому. Проте, існує ще близько 100 000 чоловік, які могли б легко отримати візи, але не звертаються за ними. Представники Kharkiv IT Cluster поділилися своєю думкою, чому це відбувається, а також поставили зустрічні питання, які б відображали занепокоєння цільової аудиторії.
Вільям Бистрянської зазначив, що бачить майбутнє України саме в IT-сфері, тому він відкритий до діалогу, готовий всіляко сприяти розвитку відносин між українськими та американськими підприємцями. Він детально розповів, які типи віз краще відкривати під потреби бізнесу, що робити в разі виникнення проблем, як запобігти відмові. Учасники зустрічі розібрали кілька практичних кейсів, коли в айтішників з’являлися питання з оформлення документів або ж проблеми по прибуттю в Америку. Вільям Бистрянськи запевнив, що готовий співпрацювати і хоче краще розуміти запити IT-спільноти, щоб спростити процес отримання візи, а значить – зміцнити ділові відносини між країнами.
Крім того, Генеральний консул звернув увагу учасників на те, що США є одним з туристичних центрів світу. Вони активно впроваджують, наприклад, програму “гастрономічних турів”, де можна буде дізнатися різницю між барбекю в Техасі і в Луїзіані і інші тонкощі американської кухні.
Жарти жартами, але дипломатичні відносини між США і Україною стрімко розвиваються, Kharkiv IT Cluster робить свій внесок в цей процес. Комітет з міжнародного маркетингу кластера активно займається цим питанням і продумує проекти з розвитку співробітництва харківських IT-підприємців та американських бізнесменів. Слідкуйте за нашими оновленнями

Коментарі