PR CommunITy: маркетинг версії 2022 у сервісній ІТ-компанії

PR CommunITy: маркетинг версії 2022 у сервісній ІТ-компанії

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

17 лютого з екранів ноутбуків, макбуків, телефонів лунали основні тенденції маркетингу цього року. «Де?» — спитаєте ви. На першій зустрічі PR communITy у цьому році разом з компанією MobiDev! Спікер — Олексій Цимбал, СМО у MobiDev, який поділився досвідом роботи з іноземним ринком та розповів таємниці бренд-маркетингу та контент-менеджменту компанії.

Як правильно, Олексію?

«The truth is out there. Це з «X-Files». Мені дуже подобається ця цитата, адже я не знаю, як треба правильно. Тому якщо хтось чекає рецепт, як треба правильно, то я не зможу вам розказати. Впевнений, що, якщо я буду робити подобну презентацію через рік, то і зміст, і досвід, і граблі будуть вже іншими», — зазначає Олексій Цимбал, СМО у MobiDev.

Правда в маркетингу — це поняття відносне, отже Олексій Цимбал не поділився істиною, але розповів один із варіантів маркетингу у сервісній ІТ-компанії.

Як зробити контент смачним?

В організмі сервісної компанії контент дуже важливий, тому його створенню треба приділяти не достатньо часу, а велику кількість часу та сил. Ми ще раз впевнилась, що створити контент — це дорого, довго та енерговитратно.

«Я не вірю, що контент-райтер може взяти дві статті з інтернету та створити нову класну унікальну статтю. Може, вона й буде унікальною для гугла, але контент-райтер має розуміти кожне речення, що він написав. Ми намагаємося так робити якомога менше», — ділиться думкою Олексій.

Хтось знає, що таке Canonicals?

Канонікалс — це дублювання контенту на багатьох платформах. Спікер зазначив, що це доволі специфічна тема, яка викликає багато протиріч. Однак на зустрічі ми розглядали реальність MobiDev, і вона така:

«Canonicals — це погано, коли контент на різних ресурсах публікується без посилання на першоджерело та сanonical-тегу. Ми беремо оригінал та репостимо майже слово-в- слово на десятки інших платформ. Звісно, оригінальний контент був би круче, але він вимагає великих витрат, а ми орієнтовані на якість».

Зацікавилися? Тож пориньте в детальний розбір теми на нашому YouTube-каналі!

Навчання — сила

Як і будь-якій людині, маркетологу необхідне навчання, але навчання дороге, довге та результативне. Важливо підібрати місткі матеріали, щоб розвиватися, а не стояти на місці. Спікер виділив такі навчальні платформи: «Багаж», TechCrunch, WSJ, ADWORLD та інші місця, де можна збагатитися професійними знаннями.

На мітапі були присутні 45 учасників із 45-ти зареєстрованих! Маркетологи, SMM-спеціалісти та контент-райтери активно ставили запитання спікеру та жваво цікавились досвідом компанії MobiDev. Спікер у свою чергу із задоволенням відповідав аудиторії та вів бесіду від душі.

«Виступ для мене — це мотивація і можливість поглянути на свою работу ретроспективно. А особливо, коли аудиторія на майстер-класі — сильні і досвідчені маркетологи», — коментує зустріч Олексій Цимбал.

Kharkiv IT Cluster вдячний Олексію Цимбалу та учасникам PR communITy за душевне ставлення до своєї роботи!

Чекаємо на наступні зустрічі!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Менеджмент маркетингу під час війни

Коментарі