PR Community з Анною Знамеровською: особливості роботи піарника у B2B-компанії

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
30 листопада пройшов мітап PR communITy від Kharkiv IT Cluster за участі Netpeak

Гора досвіду в маркетингу: організація власних івентів агенції, робота зі ЗМІ, публікації експертних статей та багато інших активностей. Це все про нашу спікерку Анну Знамеровську! Піарниця агенції перфоманс-маркетингу Netpeak, Анна вже 7 років у PR, 4 з яких успішно розвиває бренд агенції Netpeak.
Попри те, що подія розрахована на спеціалістів із ІТ-сфери, серед охочих послухати Анну Знамеровську були представники й інших галузей, зокрема, телебачення.На захід зареєструвалось понад 110 осіб. Частина з них мала можливість подивитися зустріч у записі за особистим посиланням.

Тема зустрічі — PR в IT: особливості роботи піарника у B2B-компанії.

Як починала свою кар’єру в PR

Анна ділиться, що перша робота в PR була виключно заради досвіду. Однак це було досить насичено. Анна організовувала масштабні концерти для таких відомих виконавців, як Монатік, Open Kids та інші.

Івенти: брати участь і робити

На презентації обговорювали особливості зовнішніх і власних івентів у роботі PR. У кожному випадку важливо знати з ким і як краще співпрацювати, тож Анна Знамеровська поділилась фаховими порадами. Не оминула і тему взаємодопомоги компаній, яка сприяє організації івентів.

Без текстів у PR ніяк

Одне з основних завдань PR — це статті. Публікації на зовнішніх ресурсах, робота зі ЗМІ та вибір теми. Анна зазначає, що ключовий фактор написання текстів — розуміння аудиторії, на яку працюєш. У цій темі розібрали на кейсах як правильно обрати ЗМІ для бізнеса та як правильно формулювати запитів редакторам видання.

Спікерка зазначає:

«PR-фахівцеві важливо розвивати наглядність: вбирати якомога більше інформації з зовнішніх ресурсів (телеграм-канали, ютуб, подкасти, івенти), пропускати її через фільтр критичного мислення та використовувати у прийнятті рішень, реалізації нових ідей. І вміти писати тексти – без них ніяк».

«Чорний ящик»

Як отримати ліди від рейтингів і на яких ресурсах? Розібрали чому важливо за цим слідкувати, де і з якою метою.

Є питання

  1. Після презентації почалось бурхливе обговорення, учасники багато уточнювали та ставити багато питань.
  2. Які існують KPI для піарника у В2В-компанії
  3. Як донести до роботодавця необхідність використання інструментів PR, якщо PR це гра довга, а роботодавець хоче конкретні результати тут і зараз
  4. Організовуючи заходи з партнерами, з ними доводиться виборювати залучену аудиторію? З одного боку, партнери не конкуренти, з іншого є ризик, що частина аудиторії вас не запам’ятає. Що ви думаєте з цього приводу?
  5. У яких випадках ви практикуєте платне розміщення статей?

Дізнатися деталі включно з відповідями на ці питання ви можете у повному записі івенту:

Спікерка була в захваті від аудиторії та поділилась чому для неї було важливо виступити на мітапі від Kharkiv IT Cluster:

«Netpeak за розвиток професійних ком’юніті, щоб класних фахівців у різних напрямках було більше. Тому я рада поділитися своїм досвідом з колегами зі сфери PR».

Kharkiv IT Cluster щиро вдячний Анні за можливість отримати knowledge sharing та провести вечір в компанії open-minded спеціалістів, з якими ми розвиваємо PR community Харківського регіону!

До зустрічі на наступних мітапах PR communITy!

Рекомендовані матеріали

  1. Менеджмент маркетингу під час війни

Коментарі