Про перший сезон проекту #Поступайте_в_ХА!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Наразі IT – одна із найперспективніших індустрій для молоді. А Харків історично є центром технічної освіти європейського рівня в Україні. 18 вишів готують фахівців для всіх напрямків IT індустрії.

Ми прагнемо, аби саме Харків став містом, де абітурієнти всієї України виростають у професіоналів своєї справи та долучаються до пулу найкращих IT компаній країни!

Kharkiv IT Cluster навесні 2019 року, спільно з командою провідних IT компаній регіону, надав старт проекту “Поступайте в ХА!”

Мета проекту: залучення молодих талантів до вступу в харківські ВНЗ на технічні спеціальності та утримання людського капіталу в Україні.

 Було проведено масштабну кампанію щодо висвітлення сильних сторін харківських вишів та можливостей Харкова для молодих спеціалістів. Нам не треба було нічого вигадувати, бо Харків насправді є кращим містом України для отримання освіти та реалізації потенціалу в IT індустрії.

Ми не писали багато текстів. Ми створили два відео, що наочно демонструють переваги Харкова як для майбутніх абітурієнтів, так і для батьків, що бажають найкращого для своїх дітей. Наші відео за 3 тижні отрымали більше ніж 800 тисяч просмотрів!

Разом з IT community стали на крок ближче до досягнення мети! Ми підготували абітурієнтів до усвідомленого вибору вишу та спеціальності, інформували школярів про широкий спектр сучасних IT професій і допомогли перспективній молоді та їхнім батькам з орієнтацією у нашому великому та комфортному Харкові, повному перспектив та потенціалу!

Результати першого сезону проекту “Поступайте в ХА”?

Розроблений Telegram Bot, який допоможе абітурієнтам та студентам орієнтуватися у Харкові @Vstup2Kharkiv_bot.

–  Створено методичку для батьків абітурієнтів з позначкою Вузів Харкова, мапою громадського транспорту та великою кількістю корисної інформації.

Вироблено 2 відео для вступників та їхніх батьків про Харків

– Підтримка та активна участь у заходах харківських ВНЗ, спрямованих на профорієнтацію абітурієнтів.

–  Поширення інформації та активна підтримка заходів вишів щодо популяризації своїх закладів.

–  Розповсюдження інформації та популяризація Харківських ВНЗ у соціальних мережах (Facebook, Instagram, Telegram).

Рушаємо далі! 

Новий сезон готує оновлення проекту. Цікаво? Чекайте на анонс!

 

Коментарі