#ПОСТУПАЙТЕ_В_ХА 2.0

Категорії:

У Харкові IT індустрія – одна з найрозвиненіших та затребуваних. IT компанії розширюють свої можливості і відкривають все більше нових вакансій. Питання в наступному! Де шукати фахівців, коли найамбітніші та найперспективніші українці їдуть вчитися за кордон?

Проект # Поступай_в_ХА спрямований саме на залучення абітурієнтів на технічні спеціальності НЕ тільки з Харкова, але і інших областей. Харків – освітній і науковий центр, а його університети займають найвищі позиції на Рівні країни.

Kharkiv IT Cluster активно працює над популяризацією Харківських вузів серед абітурієнтів України. Для цього ми створили проектний напрям # Поступай_в_ХА, яке складається з серії проектів та активних завдання.

Цілі проекту:

-розповісти Абітурієнтам та їх батькам про спеціальності та ВНЗ, де навчаються майбутні фахівці ІТ сфері.
-збільшити Кількість абітурієнтів у ВНЗ Харкова на технічних спеціальностях і підвищити в них конкурс,
-зацікавити абітурієнтів з високими балами ЗНО з усієї України надходити саме в Харків.
-показати молоді, що Харків – перспективні і комфортне для життя місто, що перетворюється в науковий і технологічний центр України.

Цей сезон обіцяє бути набагато цікавіше і продуктивніше попереднього!
Що у нас в планах?

Snymok-ekrana-2019-09-19-v-10.57.39 #ПОСТУПАЙТЕ_В_ХА 2.0

 

В рамках цього проэкту розроблена методичка для абітурієнтів, що містить найактуальнішу інформацію щодо вступу на ІТ спеціальності харківських університетів у 2020 році: Поступай_в_ХА

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: